Başkan Yıldız öğrencilerle "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren" filmini izledi - Son Dakika

Başkan Yıldız öğrencilerle "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren" filmini izledi

07.02.2022 15:21
Başkan Yıldız öğrencilerle "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren" filmini izledi

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız öğrencilere özel olarak gerçekleştirilen sinema gösteriminde, öğrencilerle birlikte "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren" filmini izledi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız öğrencilere özel olarak gerçekleştirilen sinema gösteriminde, öğrencilerle birlikte "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren" filmini izledi.

Beyoğlu Belediyesi yarıyıl tatilinin son gününde öğrencilere sürpriz yaptı. Beyoğlu'nda eğitim gören öğrenciler için "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filminin özel gösterimi gerçekleştirildi. İstiklal Caddesinde bulunan Fitaş Sinemalarında düzenlenen özel gösterime 450 öğrenci katıldı. Trabzon Maçka'da PKK teröristlerin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken öldürülen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayat hikayesinin anlatıldığı film izleyen öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da etkinliğe katılarak çocuklarla birlikte filmi izledi.

"Bu vatan tüm şehitlerimize minnettardır"

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, öğrencilerle anlamlı bir sinema gösteriminde bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek: "Eren Bülbül ve Başçavuş Ferhat Gedik'in hikayesini konu alan 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' filmini izlemek için öğrencilerle buluştuk. Gençlerle gönül gönüle verdik, hep bir ağızdan 'İyi ki Varsın Eren' dedik. Kahramanlarımızı da yapmış oldukları kahramanlıkları da unutmadık, unutmayacağız. Bu vatan tüm şehitlerimize minnettardır" dedi. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Binlerce kişi Akkonak'ta filmi keyfi yaşadı Binlerce kişi Akkonak'ta filmi keyfi yaşadı Filmlerde izledikleri başlarına geldi... Evlerini satmak istemeyince elektrikleri kesildi Filmlerde izledikleri başlarına geldi... Evlerini satmak istemeyince elektrikleri kesildi Rıza Pekkutsal, son yolculuğuna uğurlandı Rıza Pekkutsal, son yolculuğuna uğurlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Başkan Yıldız öğrencilerle 'Kesişme: İyi Ki Varsın Eren' filmini izledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement