Batukan'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika
Yerel

Batukan'a Teşekkür Plaketi

Batukan\'a Teşekkür Plaketi

Sami Yangın Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yunus Cengiz, Okul Aile Birliği Başkanı Murat Süzi Ünalan ve beraberindeki heyet KASKİ Genel Müdürü ve Kaskispor Kulüp Başkanı Ender Batukan'ı makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketi sundular.

10.05.2012 12:14

Sami Yangın Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yunus Cengiz, Okul Aile Birliği Başkanı Murat Süzi Ünalan ve beraberindeki heyet KASKİ Genel Müdürü ve Kaski spor Kulüp Başkanı Ender Batukan'ı makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketi sundular.

Okul spor salonlarında Genç, Yıldız, Küçük ve Minik sporculardan oluşan 70 kişilik Kaskispor altyapı sporcularının çalışma yaptıklarını açıklayan Cengiz, "Yıllardır spor salonumuzda sporcu yetiştiriyoruz. Ama sayın Batukan Kaskispor Kulüp Başkanlığı'na getirildikten sonra spor salonumuzun çehresi değişti. Bu durum hem bizi hem de sporcularımızı spora karşı daha da teşvik etti.

Kendisine Türk Basketbolu ve Okulumuz Spor Salonu'na yapmış olduğu katkılardan dolayı okul yönetimimiz ve okul aile birliğimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Sami Yangın Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda geleceğin sporcularının yetiştirildiğini açıklayan Batukan ise, "Kaskispor olarak hedefimiz, geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek. Bunun için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Bu gayretlerimizde bizlere destek olan Sami Yangın Anadolu Lisesi yönetimine, Aile Birliğine, öğretmenlerime

teşekkür ediyorum." dedi. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Batukan'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement