Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor

Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor

21.03.2023 13:13

Bodrum Belediyesi, Hatay-Arsuz Dostluk Kenti’nde bölgenin en önemli ihtiyaçlarından olan çamaşırhaneyi faaliyete geçirirken, Malatya’da da depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ediyor.

Bodrum Belediyesi, Hatay- Arsuz Dostluk Kenti'nde bölgenin en önemli ihtiyaçlarından olan çamaşırhaneyi faaliyete geçirirken, Malatya'da da depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ediyor.

Bin kişinin barındığı Bodrum Belediyesi Hatay-Arsuz Dostluk Kenti'nde günlük ihtiyaçlara yönelik hizmetler devam ederken, yardımseverlerin de katkısıyla bölgenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan çamaşırhane faaliyete geçirildi. Depremzedeler yetişkin ve çocukların kaliteli zaman geçirmeleri için gönüllülerin katkılarıyla oluşturulan konteyner kütüphane de hizmete sunuldu.

Malatya'da bulunan belediye ekipleri de deprem mağdurlarının yaralarını sarmaya devam ediyor. Bodrum Belediyesi ekipleri, Malatya'nın Doğanşehir ilçesine bağlı Bıçakçı, Elmalı, Gövdeli, Söğüt ve Gökalan Mahalleleri'nde gıda kolisi, çadır, su, hijyen setleri ile çocuklara oyuncak, çanta, boyama kitabı ve çeşitli ihtiyaç malzemelerini yurttaşlara dağıtıyor. Sokak hayvanlarını da unutmayan ekipler, mama dağıtımı da yapıyor.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Bodrum Belediyesi, Deprem Bölgesinde Çalışmaya Devam Ediyor - Son Dakika


Advertisement