Bozkurt Belediyesi Personeline Ek Yüzde 25 Zam - Son Dakika

Bozkurt Belediyesi Personeline Ek Yüzde 25 Zam

26.01.2023 15:39

Bozkurt Belediyesi artan fiyatlar ve yükselen enflasyon karşısında maaşı eriyen işçilere yüzde 25 oranında ek zam yaptı.

Bozkurt Belediyesi artan fiyatlar ve yükselen enflasyon karşısında maaşı eriyen işçilere yüzde 25 oranında ek zam yaptı.

Bozkurt Belediyesi, ek protokol imzalayarak işçilerinin maaşına ek zam yapmaya karar verdi. Bozkurt Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında imzalanan ek protokol için düzenlenen törene, Belediye Başkanı Birsen Çelik, Belediye-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Uğur Cihan ve işçi temsilcileri katıldı.

BAŞKAN ÇELİK: "EMEK EN YÜCE DEĞERDİR"

İmza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, "Bizim toplu iş sözleşmemiz aslında temmuz ayındaydı. Fakat artan hayat pahalılığı hepimizi etkilediği gibi emekçi çalışma arkadaşlarımızı da oldukça etkiledi. Emek en yüce değerdir bizim için. O nedenle artan enflasyon altında onları ezdirmemek adına temmuz ayında yapmamız gereken artışları ek bir protokol ile bugünden hayata geçirdik. Bugün itibariyle asgari ücretin üzerine yüzde 25 oranında ek bir zam, sorumluluk primleri ve tediyelerini vermek üzere bir iyileştirme gerçekleştirdik" dedi.

BAŞKAN ÇELİK: "BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ"

Bozkurt Belediyesi olarak emekçi çalışma arkadaşlarıyla birlikte özverili ve yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini aktaran Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizler Bozkurt Belediye olarak sınırlı imkanlarla sınırsız hizmetler gerçekleştiriyoruz. Bu sınırsız hizmetleri emekçi arkadaşlarımız gayretleriyle gerçekleştiriyoruz. Onun için hepsine çok müteşekkirim. Bozkurt Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz ve ben bu ailenin bir ferdi olmaktan büyük bir gurur duyuyorum. Bütün çalışma arkadaşlarımı selamlıyor, vermiş oldukları emekleri için teşekkür ediyorum."

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Köksal Engür, hayatını kaybetti Oyuncu ve seslendirme sanatçısı Köksal Engür, hayatını kaybetti Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt orucunu vatandaşlarla birlikte açtı Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt orucunu vatandaşlarla birlikte açtı Kalp hastası taksici sokak ortasında böyle darp edildi Kalp hastası taksici sokak ortasında böyle darp edildi

Son Dakika Yerel Bozkurt Belediyesi Personeline Ek Yüzde 25 Zam - Son Dakika


Advertisement