Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Trabzon'a Hayran Kaldı - Son Dakika

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Trabzon'a Hayran Kaldı

05.05.2012 09:59
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Trabzon'a Hayran Kaldı

Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı için Trabzon'a gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Trabzon Belediye Başkanı Dr.

Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı için Trabzon'a gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ile birlikte sahilde bulunan yürüyüş yolunda yürüdü.

Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı'na katılmak için Trabzon'a gelen Belediye Başkanları ve Belediye yetkilileri ile birlikte Cephanelik Restoran'da misafirleriyle bir araya gelen Başkan Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte gece geç saatlerde yürüyüş yolunda yürüdü.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yürüyüş yolunun vatandaşlardan büyük ilgi gördüğünü ifade ederek,"Biz göreve geldikten sonra vatandaşların denizle buluşmasını sağlamak amacıyla buraya 5 Bin 625 Metre uzunluğunda yürüyüş yolunu yaptık. İnsanlarımız eşofmanlarını giyip günün her saatinde burada sporlarını yapabiliyorlar. Vatandaşlarımızın yürüyüş yolundan 24 saat faydalanmalarını sağlayabilmek içinde güzergah boyunca ışıklandırmasını tamamladık. Artık bu yürüyüş yolu günün her saatinde halkımızın kullanımındadır" dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise Trabzon Belediyesi'nin son 3 yılda yaptığı faaliyetleri dışarıdan duyduklarını ancak buraya geldiklerinde görme imkanı bulduklarını kaydederek "Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısına katılmamız sebebi ile geldiğimiz Trabzon'da bu değişimi net bir şekilde gözleme fırsatı bulduk. Yürüyüş yolu gerçekten çok güzel olmuş. Gece yarısında bile insanlar burada aileleriyle gezip, yürüyüş yapabiliyorlar. Sahildeki sosyal alanlar ve yeşil alan çok güzel olmuş. Bunun yanında Meydan Parkı'nda yapılan düzenleme insanın gerçekten içini açıyor. Her şehirde böyle güzel ve geniş meydanların olması gerekiyor. Trabzon her acıdan bir Büyükşehir Belediyesi olmayı hak ediyor" şeklinde konuştu. - TRABZON

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Trabzon'da avlanan yerli hamsi 25-35 liradan tezgahlardaki yerini aldı Trabzon'da avlanan yerli hamsi 25-35 liradan tezgahlardaki yerini aldı Trabzon'daki uyuşturucu operasyonunda bir kişi gözaltına alındı Trabzon'daki uyuşturucu operasyonunda bir kişi gözaltına alındı Anadolu Ajansının 'Su Altı Dalış Eğitimi' Antalya'da yapılıyor Anadolu Ajansının 'Su Altı Dalış Eğitimi' Antalya'da yapılıyor

Son Dakika Yerel Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Trabzon'a Hayran Kaldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement