Cam kemik hastası Burak Sakçı, Eskişehir'de öğrencilerle buluştu - Son Dakika
Yerel

Cam kemik hastası Burak Sakçı, Eskişehir'de öğrencilerle buluştu

Cam kemik hastası Burak Sakçı, Eskişehir\'de öğrencilerle buluştu

Eskişehir'de bulunan Şehit Barış Öztürk Ortaokulu'nu ziyaret eden cam kemik hastası Burak Sakçı, öğrencilerle bir araya gelerek sporun hayatındaki yerinden bahsetti. Sakçı, sporun hem fiziksel hem de psikolojik açıdan büyük faydaları olduğunu vurgulayarak deneyimlerini miniklere aktardı. Okul Müdürü Şenol Yaka, Sakçı ve beden eğitimi öğretmeni Gülsena Karakuyulu Ertunç'a teşekkür etti.

02.03.2024 11:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Eskişehir'de bulanan Şehit Barış Öztürk Ortaokulu'nu ziyaret eden cam kemik hastalığı Burak Sakçı, öğrencilerle bir araya gelerek sporun hayatındaki yerinden bahsetti.

Gazi Üniversitesi'nde görevli Prof Dr. Ekrem Levent İlhan ve tekvandocu Gülsena Karakuyulu Ertunç'un "Sporla Değişen Hayatlar" adlı projesinde yer alan cam kemik hastası Burak Sakçı, Şehit Barış Öztürk Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Okulda beden eğitimi öğretmenliği yapan Gülsena Karakuyulu Ertunç'un organize ettiği etkinlikte, Burak Sakçı sporun hayatındaki yerinden bahsetti. Sporun, hem fiziksel hem de psikolojik açıdan kendine çok büyük faydalarının olduğunun altını çizen Sakçı, deneyimlerini miniklere aktardı.

Okul Müdürü Şenol Yaka, "Engeller, kararlı insanlar için sadece engel değil, fırsattır. Siz, size engel olan tüm zorlukları aşarak güzel yerlere gelmişsiniz. Okulumuza gelerek; deneyimlerinizi, umutlarınızı ve hayatı öğrencilerimizi ile paylaştınız. Burak Sakçı ve Beden Eğitimi Öğretmeni Gülsena Karakuyulu Ertunç'a teşekkür ederim" dedi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Cam kemik hastası Burak Sakçı, Eskişehir'de öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement