Çekerek'te sis nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye düştü - Son Dakika

Çekerek'te sis nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye düştü

29.11.2022 14:12

Çekerek'te sis nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye düştü Yozgat'ın Çekerek ilçesinde sabah saatlerinde yoğun sis etkili oldu.

Çekerek'te sis nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye düştü

YOZGAT - Yozgat'ın Çekerek ilçesinde sabah saatlerinde yoğun sis etkili oldu. Görüş mesafesi 15 metreye kadar düşerken araçlar güçlükle ilerleyebildi.

Yozgat'ın Çekerek ilçesinde etkili olan soğuk hava ve kar yağışının ardından ilçede sabah saatlerinde sis etkili oldu. Görüş mesafesinin 15 metreye kadar düştüğü Çekerek karayolunda sürücüler far yakarak ilerleyebildi. Anayolda önlem alan trafik ekipleri, sürücülere takip mesafelerini korumaları ve hız yapmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

Çekerek'ten Bayındırhüyük köyüne giden Ömer Akdemir, "Aşırı bir sis var, çok yavaş hareket ediyoruz. Görüş mesafemiz 10-15 metre kadar. Yola çıkan arkadaşlara dikkat etmelerini diliyorum ve araçlarının farlarını mutlaka açmalarını ve yolu takip etmelerini istiyorum" dedi.

Uğur Şener ise, "Çekerek'ten Başalan köyüne tarla sürmeye gidiyorum. Yoğun bir sis var ve görüş mesafesini etkiliyor. 10 metreye kadar düştü. Sürücüler sis lambalarını yakarak ilerlesin" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İç Anadolu'dan deprem bölgesine yardımlar sürüyor İç Anadolu'dan deprem bölgesine yardımlar sürüyor Hatay'da enkazdan kızının çıkarılmasını bekleyen baba, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti Hatay'da enkazdan kızının çıkarılmasını bekleyen baba, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti ENKAZDA KIZININ KURTARILMASINI BEKLERKEN KALP KRİZİNDEN ÖLDÜ ENKAZDA KIZININ KURTARILMASINI BEKLERKEN KALP KRİZİNDEN ÖLDÜ

Son Dakika Yerel Çekerek'te sis nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye düştü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement