CHP Aydın Milletvekili Tezcan Nazilli'de - Son Dakika

CHP Aydın Milletvekili Tezcan Nazilli'de

02.01.2012 18:00
CHP Aydın Milletvekili Tezcan Nazilli'de

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur'u ve bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur'u ve bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

CHP Nazilli ilçe başkanlığını ziyaret eden Tezcan, daha sonra CHP Nazilli İlçe Başkanı Zehra Kaymak ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kaymakam Mehmet Okur'u makamında ziyaret etti.

Emekli-Sen, Eğitim-Sen Nazilli Temsilciliklerini ve Nazilli Gazeteciler Cemiyeti'ni de ziyaret eden Tezcan, Bayındır ve Gedik köylerinde halkla sohbet etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Tezcan, çiftçinin ürettiğinin değerini bulmadığını, birçok köylünün, çiftçinin bankalara, kooperatiflere borçlu olduğunu savundu.

Tezcan, "Bizlerde bu konuların çözüme kavuşturulması ve sorunların çözüme kavuşturulması için ana muhalefet partisi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz. Parti olarak bu konuda çalışmalarımız mecliste devam ediyor. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu da bu konuların üzerinde titizlikle duruyor" dedi.

- AYDIN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Başkan Çerçioğlu'na Nazilli'de vatandaşlardan yoğun ilgi Başkan Çerçioğlu'na Nazilli'de vatandaşlardan yoğun ilgi Aydın Büyükşehir, vatandaşları iftar sofralarında buluşturuyor Aydın Büyükşehir, vatandaşları iftar sofralarında buluşturuyor Bronz heykeli satmak isterken yakalandılar Bronz heykeli satmak isterken yakalandılar

Son Dakika Yerel CHP Aydın Milletvekili Tezcan Nazilli'de - Son Dakika


Advertisement