Dardanelspor ile Yeni Çanspor Arasında Dostluk Maçı - Son Dakika

Dardanelspor ile Yeni Çanspor Arasında Dostluk Maçı

26.01.2012 10:01
Dardanelspor ile Yeni Çanspor Arasında Dostluk Maçı

TFF 3.Lig ekiplerinden Dardanelspor, Çanakkale Süper Amatör Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Yeni Çanspor ile dostluk maçı yaptı.

TFF 3. Lig ekiplerinden Dardanelspor, Çanakkale Süper Amatör Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Yeni Çanspor ile dostluk maçı yaptı.

Çan İbrahim Bodur Stadı'ndaki maçın 45. dakikasında Yeni Çanspor, Mehmet Tenüs'ün attığı golle 1-0 öne geçti ve ilk yarı bu sonuçla tamamlandı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Yeni Çanspor, 50. dakikada Nijeryalı oyuncu Stephen'ın attığı golle skoru 2-0'a taşıdı. Bu dakikadan sonra oyunun kontrolünü eline geçiren Dardanelspor, 60. dakikada Abuzer, 74 ve 84. dakikada Fatih'in golleri 3-2 ön geçti ve maç bu sonuçla tamamlandı.

Maç sonrası Yeni Çanspor Kulübü tarafından Kaleseramik Fabrikaları Havuzbaşı Tesisleri'nde iki takımın yönetici ve oyuncularına yemek verildi.

- ÇANAKKALE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Çanakkale açıklarında 49 düzensiz göçmen kurtarıldı Çanakkale açıklarında 49 düzensiz göçmen kurtarıldı Ayvacık açıklarında 49 kaçak göçmen kurtarıldı Ayvacık açıklarında 49 kaçak göçmen kurtarıldı ÇANAKKALE'DE '6 ŞUBAT DEPREM ŞEHİTLERİ ORMANI' OLUŞTURULDU ÇANAKKALE'DE '6 ŞUBAT DEPREM ŞEHİTLERİ ORMANI' OLUŞTURULDU

Son Dakika Yerel Dardanelspor ile Yeni Çanspor Arasında Dostluk Maçı - Son Dakika


Advertisement