Denizlipor Teknik Direktörü Özköylü."Tki Tavşanlı Linyitspor Maçını Kazanmaktan Başka Bir Şey... - Son Dakika

Denizlipor Teknik Direktörü Özköylü."Tki Tavşanlı Linyitspor Maçını Kazanmaktan Başka Bir Şey...

15.02.2012 16:00
Denizlipor Teknik Direktörü Özköylü."Tki Tavşanlı Linyitspor Maçını Kazanmaktan Başka Bir Şey...

Bank Asya 1.Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Osman Özköylü, hafta sonunda oynayacakları TKİ Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasını kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini söyledi.

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Osman Özköylü, hafta sonunda oynayacakları TKİ Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasını kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini söyledi.

Özköylü, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, bugüne kadar rakiplerine göre üstün oynamalarına rağmen bir türlü istedikleri sonuçları alamadıkları için çok üzgün olduklarını belirtti.

Kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı duruma rağmen büyük emek harcadıklarını dile getiren Özköylü, şunları kaydetti:

"Oyuncu arkadaşlarımın ortaya koyduğu mücadele bakımından mutluyum. Tek mutsuz olduğum nokta, harcadığımız emeğin, enerjinin karşılığını alamamamızdır. Son 5 maçımızda 12 puan alabilirdik ama 3 puan topladık. Önümüzdeki maçlardan çok umutluyuz. Çünkü iyi oynuyoruz, iyi mücadele ediyoruz. Elimizdeki kadroyu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Denizlispor'u en iyi yere getirmek için çalışmamıza devam edeceğiz."

-"Gohou'dan asla vazgeçmeyeceğim"-

Son haftalarda kaçırdığı goller sebebiyle eleştirilen forvet oyuncusu Gohou'ya da destek veren Özköylü, "Gohou takıma büyük katkı sağlayabilen bir oyuncu. Ondan asla vazgeçmeyeceğim. Kendisine çok güveniyorum. İsteyen istediği kadar tepki göstersin" dedi.

Özköylü, hafta sonunda oynayacakları TKİ Tavşanlı Linyitspor maçının her iki takım için de önemli olduğunu belirterek, "Hava ve saha şartlarının ne olacağı belli değil. Duruma göre bir kadro ile sahaya çıkacağız. Biz her şartta kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz" diye konuştu.

Denizlispor'da kart cezalısı kaleci İsmail'in forma giyemeyeceği TKİ Tavşanlı Linyitspor maçı öncesinde Emin, Hüzeyfe ve Veli'nin sakatlıklarının sürdüğü belirtildi.

- DENİZLİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Denizlipor Teknik Direktörü Özköylü.'Tki Tavşanlı Linyitspor Maçını Kazanmaktan Başka Bir Şey... - Son Dakika


Advertisement