Develili Muhtarlar Çağa Ayak Uydurdu - Son Dakika

Develili Muhtarlar Çağa Ayak Uydurdu

29.02.2012 13:34
Develili Muhtarlar Çağa Ayak Uydurdu

Develi ilçesindeki mahalle muhtarlıkları Belediye tarafından bilgisayar ile donatıldı.

Develi ilçesindeki mahalle muhtarlıkları Belediye tarafından bilgisayar ile donatıldı.

Develi ilçesindeki 26 mahalle muhtarlığı artık bilgisayar ile işlerini daha kolay takip edebilecek. Bilgisayar dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Recep Özkan "İlçemizin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla başlatmış olduğumuz çalışmalardan bir tanesi de Muhtarlıklarımızın Bilgisayar ağı ile donatılması idi. Öncelikle muhtarlarımızın bilgisayar sertifikası almaları için kurslara katılmasını önerdik ve birçok muhtarımızın da sertifikalarını almış olduklarını gördük. Muhtarlıklarımıza birer adet masa üstü bilgisayar aldık. Amacımız Kaliteli ve hızlı iletişimi sağlamak vatandaşımızın mağdur olmasını engellemektir." dedi.

Törende Mahalle muhtarları adına söz alan Muhtarlar Derneği yöneticisi İbrahim Doğu, söz konusu uygulamadan dolayı Belediye Başkanı Recep Özkan'a teşekkür etti. Bilgisayarların muhtarlıklara dağıtımı 28 Şubat Salı günü yapıldı. - KAYSERİ

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Develili Muhtarlar Çağa Ayak Uydurdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement