Doğalgaz verilmeyen mahalle halkı sokağa döküldü - Son Dakika

Doğalgaz verilmeyen mahalle halkı sokağa döküldü

05.07.2022 00:57
Doğalgaz verilmeyen mahalle halkı sokağa döküldü

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde doğalgazı olmayan mahallenin sakinleri sokağa döküldü.

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde doğalgazı olmayan mahallenin sakinleri sokağa döküldü. İlçede bir mahalleye doğalgaz verilirken, hemen karşısındaki mahalleye doğalgaz hattı döşenmeyince mahalleli isyan etti.

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde Aksa doğalgaz firması tarafından bir mahalleye doğalgaz hattı döşendi. Karşıda bulunan Kale Mahallesi halkıda kendilerine doğalgaz gelecek ümidiyle beklerken bir türlü mahalleye hat döşenmedi. Mahallelide son çare olarak sokağa dökülerek kendilerine doğalgaz gelmesini istediklerini belirterek açıklamalarda bulundular. Kapılarının önünden geçen doğalgazın kendilerine verilmediğini belirten mahalle halkı, şimdi yetkililerden bir çözüm bekliyor.

Mahalle sakinlerinden Kamil Kapu isimli vatandaş, "Kale Mahallesi sakinleri olarak karşı mahalleye doğalgaz geldi karşısındaki mahalleye, kale mahallesine girmiyor. Bu neden kaynaklanıyor acaba? Bir sebep olmalı biz mahalle sakinleri olarak toplandık yetkililerden yardım istiyoruz" diye konuştu. - AFYONKARAHİSAR

YORUMLAR
500
Afyonkarahisarlı Besici: Hayvanlarımı Doyuramaz Duruma Geldim. Satacağım, Kimse Almıyor Afyonkarahisarlı Besici: Hayvanlarımı Doyuramaz Duruma Geldim. Satacağım, Kimse Almıyor Afyonkarahisar'da firari FETÖ hükümlüsü yakalandı Afyonkarahisar'da firari FETÖ hükümlüsü yakalandı Afyonkarahisar'da 4 suçtan aranan kişi markette yakalandı Afyonkarahisar'da 4 suçtan aranan kişi markette yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Doğalgaz verilmeyen mahalle halkı sokağa döküldü - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement