Döşemealtı'nda Yol Çalışmaları Devam Ediyor - Son Dakika

Döşemealtı'nda Yol Çalışmaları Devam Ediyor

31.05.2022 14:33

Döşemealtı Belediyesi, ilçede altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokakları sıcak asfaltla buluşturuyor.

Döşemealtı Belediyesi, ilçede altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokakları sıcak asfaltla buluşturuyor.

Türkiye'de en çok ruhsat veren belediyeler arasında ilk üçte yer alan Döşemealtı Belediyesi bir yandan imar planlarında yol olarak görünen ancak hiç açılmamış alanları yol olarak vatandaşın hizmetine sunarken, diğer yandan da sıcak asfalt, sathi kaplama ve parke yollarla ilçede ulaşıma yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Aynı anda bir çok noktada asfalt serme işlemi yapan ekipler, Altınkale Mahallesi'nde 3 ayrı cadde ve 1 sokakta sıcak asfalt serimini tamamlayarak yolu vatandaşların kullanımına açtı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Rauf Orbay caddesinde 16 metre genişliğinde çift şeritli olan caddeye 3 bin 680 metrekare sıcak asfalt, Göktürk Caddesi'nde 14 metrelik çift şeritli yola da 14 bin 700 metrekare sıcak asfalt, Veysel Karani Caddesi'nde ise yine 14 metrelik çift şeritli yola 10 bin 850 metrekare sıcak asfalt serimi yaptı. 5224 sokakta ise bin 260 metrekare sıcak asfalt uygulaması yapıldı.

YORUMLAR
500
HDP Eş Genel Başkanı Buldan, İstanbul'daki mitingde konuştu HDP Eş Genel Başkanı Buldan, İstanbul'daki mitingde konuştu BAKAN YANIK SURİYELİLERİ PEYDERPEY GÖNDERİYORUZ, 2023'TEN SONRA BUNLARIN HİÇBİRİSİ KALMAYACAK BAKAN YANIK SURİYELİLERİ PEYDERPEY GÖNDERİYORUZ, 2023'TEN SONRA BUNLARIN HİÇBİRİSİ KALMAYACAK 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda şampiyon İspanya 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda şampiyon İspanya
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Döşemealtı'nda Yol Çalışmaları Devam Ediyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement