Edremit'teki Ülkücü Gençlik Konserde Buluştu - Son Dakika
Yerel

Edremit'teki Ülkücü Gençlik Konserde Buluştu

Edremit\'teki Ülkücü Gençlik Konserde Buluştu

Balıkesir'in Edremit Ülkü Ocakları'nın düzenlediği "Ülkücüler Günü" Konseri Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

17.02.2013 14:26

Balıkesir'in Edremit Ülkü Ocakları'nın düzenlediği "Ülkücüler Günü" Konseri Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Konsere binlerce kişi katıldı.

Konserin açılış konuşması yapan Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Osman Geyik, "Nesillerin kurtuluşuna talip bir fikrin 21. yüzyıla mirasını taşıya bilmenin gururunu yaşıyoruz. Ülkü meftun gönüllerin erişeceği kutlu bir zirvedir. Aşktır ve Sestir. Tanrısızlığın Karanlığında İlahi- Kelimetullah ile aydınlanma ülkünün adıdır. Vatanın dört bir yanının kuşatıldığı bu çağda hainlerin kol gezdiği bugünlerde ülkenin ülkücülere daha çok ihtiyacı vardır. Ülkücüler Günü adlı gecemizin hareketimize ve milletimize Türk İslam Alemine ve Tüm insanlığa hayırlar getirmesine temenni ediyor. Şahsım ve Yönetim kurulum adına bu birlik ve beraberliğimize dahil olduğunuz için hepinizi saygıyla selamlıyor Allah'a emanet ediyorum" dedi. Daha sonra, MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut ta gecenin anlam ve önemi belirten bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından sahneye çıkan Genel Merkez Sanatçısı Ali Kınık sevilen parçalarını salondaki dinleyicilerle hep beraber seslendirdi. Ali Kınık sahneden ayrılırken, Edremit Belediye Başkan Vekili Fatih Çağlar çiçek takdim etti. Edremit Ülkü Ocakları gecesine yardımlarından dolayı İbrahim Uçar, Fevzi Songur, Selami Küçük ve İhsan Şahin'e teşekkür plaketleri verildi. Plaketlerin ardından açık arttırma gerçekleşti ve daha sonrasında ise, Ülkücü Hareketin Özlenen Sanatçısı Osman Öztunç sahne aldı.

Öztunç'un seslendirdiği şarkılarla salonda yer yerinden oynadı. Binlerce kişi tek bir ağızdan şarkılara eşlik etti ve tekbirler getirilerek gece son buldu. Geceye MHP Milletvekili Ahmet Duran Bulut, Edremit Belediye Başkan Vekili Fatih Çağlar, İl Genel Meclis Üyesi Ali Rıza Timur, Balıkesir MHP İl Başkanı Mehmet Duran, Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Coşkun Özkan, Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, Edremit Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Kemal Aslaner, Meclis Üyeleri, sendika ve oda başkanları, MHP İlçe Başkanları, İlçe Ocak Başkanları, İl Kadın Kolları, İlçe Kadın Kolları, Belde Başkanları, Edremit Belediyespor Kulüp Başkanı Selami Küçük ve çok sayıda iş adamı katıldı.

(SŞ)

17.02.2013 14: 06: 16

TSI

NNNN - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Edremit'teki Ülkücü Gençlik Konserde Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement