Ekmek arası tavuk sipariş etti, içinden tırtıl çıkınca şoke oldu: Gece boyunca uyuyamadım - Son Dakika

Ekmek arası tavuk sipariş etti, içinden tırtıl çıkınca şoke oldu: Gece boyunca uyuyamadım

30.01.2023 10:47

Adana'da kuzenleriyle birlikte bir restorandan ekmek arası tavuk siparişi veren 10 yaşındaki kız çocuğunun yiyeceğinden tırtıl çıkınca şok oldu. Ailenin, restoran hakkında şikayetçi olacağı belirtildi.

Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesinde ikamet eden Gökhan Osman Yamar 10 yaşındaki kızı Arya Yamar, oğlu ve yeğenine restorandan ekmek arası tavuk siparişi verdi. Bir süre sonra çocuklar gelen siparişi yemeye başladı. Arya Yamar bir kaç kez ısırdıktan sonra ekmeğin içinde tırtıl görünce şok oldu. Hemen durumu babasına söyledi. Baba da restorana ulaşarak şikayetini dile getirdi.

Ekmek arası tavuk içinden tırtıl çıktı iddiası

"GECE BOYUNCA UYUYAMADIM"

Arya Yamar, ekmekten bir kaç lokma aldıktan sonra tam ısıracakken tırtılı fark ettiğini belirterek, "Gece boyunca uyuyamadım. Hep ya içinde başka tırtıl varsa yediysem diye düşündüm. Kardeşim ve kuzenimde bizde de varsa fark etmeyip yediysek diye korktu. Neyse ki bir şey olmadı. Ekmek içinde tavuğun dışında marulda vardı sanırım ondan çıktı" dedi.

Ekmek arası tavuk içinden tırtıl çıktı iddiası

ŞİKAYETÇİ OLACAK

Baba Yamar ise hukuki süreci başlatacaklarını belirterek, "Bu süreci sadece daha dikkatli olmaları için başlatacağım. Dikkatli olsunlar ki başkasının başına gelmesin" diye konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (4)
  • Hakan Bozan: Ne alakası var olan var olmayan var ucuz yemekmiş Nasıl da saptırıyorsun temizlikle alakalı konuyu Cevap Yaz 18 4 Yayından Kaldır
  • Neslihan Yamar: Marka popeys ucuz yemekten sayiyorsaniz 11 6 Yayından Kaldır
  • Tamer Şahin: Ucuz yemekten çeyrek altın mı çıkacaktı. Cevap Yaz 14 36 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Adana Demirspor, Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamladı Adana Demirspor, Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamladı Adana'da araziye sakladığı uyuşturucuyu 2 gence satarken yakalanan sanığa dava Adana'da araziye sakladığı uyuşturucuyu 2 gence satarken yakalanan sanığa dava Evlerinde uyuşturucu ele geçirilen 2 kişi tutuklandı Evlerinde uyuşturucu ele geçirilen 2 kişi tutuklandı

Son Dakika Yerel Ekmek arası tavuk sipariş etti, içinden tırtıl çıkınca şoke oldu: Gece boyunca uyuyamadım - Son Dakika


Advertisement