Elazığ'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Elazığ'dan Kısa Kısa

07.03.2013 17:13
Elazığ'dan Kısa Kısa

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Selmanoğlu, mesajında, kadın sosyal ve spor merkezinden dinlenme alanlarına, çeşitli kurslardan yapmış oldukları bir çok hizmete kadar, kadınları düşünerek hareket ettiklerini, bundan sonraki süreçte de kadınların hassasiyetlerini dikkate alarak görev yapacaklarını bildirdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün adına yakışır bir şekilde kutlanması dileğiyle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Selmanoğlu, şunları kaydetti:

"Cennet annelerin ayakları altındadır buyruğuna inanan bir toplumuz. Kadını her zaman baş tacı eden bir medeniyetin mensuplarıyız ve öyle de olmaya devam edeceğiz. Kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkan sağlayacak şartları hazırlamanın hepimizin ortak sorumluluğu olduğuna inanıyoruz. Bu duygularla tüm hanım kardeşlerimizin ve büyüklerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü en içten duygularla tebrik ediyorum."

-Öğrencilerden Vali Erol'a ziyaret

Palu İmam Hatip Okulu öğrencileri, Vali Muammer Erol'u ziyaret etti.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Palu İmam Hatip Okulu'nda okuyan öğrencilerden oluşan bir grubun Okul Aile Birliği Başkanı Hüseyin Saylan ve Okul Müdürü Nurettin Yar ile Erol'u ziyaret ettikleri belirtildi.

Erol, ziyarette öğrencilerle sohbet etti. Öğrenciler için devletin her türlü imkanı seferber ettiğini ifade eden Erol, öğrencilerin de en güzel şekilde okuyup, vatana hayırlı birer insan olarak verilen bu emeklere karşılık sunmaları gerektiğini kaydetti.

Okul Müdürü Nurettin Yar ise okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Konuşmaların ardından Erol öğrencilere kitap hediye etti.

Muhabir: Ramazan Kaya/ Ömer Fansa

Yayıncı: Önder Felek - ELAZIĞ

YORUMLAR
500
Elazığ'da sahte para operasyonu: 2 tutuklama Elazığ'da sahte para operasyonu: 2 tutuklama Elazığ'da üniversite öğrencilerinden anlamlı ziyaret Elazığ'da üniversite öğrencilerinden anlamlı ziyaret TVF Başkanı Üstündağ, rektör Göktaş ile bir araya geldi TVF Başkanı Üstündağ, rektör Göktaş ile bir araya geldi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Elazığ'dan Kısa Kısa - Son Dakika


Advertisement