Son dakika Muammer Erol haberleri, Muammer Erol son dakika, son dakika Muammer Erol

Son Dakika Muammer Erol Haberleri

Son dakika Muammer Erol haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son muammer erol haberleri anında burada.


 • 17:37 Ordu'da Kahverengi Kokarca ile Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi Ordu'da Kahverengi Kokarca ile Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi

  Ordu'da, popülasyonu artan kahverengi kokarca ile mücadele toplantısı yapıldı. Toplantıda, kahverengi kokarcaya yönelik alınacak tedbirler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kahverengi kokarcanın hızlı üreme gücüne sahip olduğu ve fındık başta olmak üzere 300 bitkisel üründe zarar yaptığı belirtildi. Ayrıca, bu zararlının tarım alanlarına ve kentsel yaşama zarar verdiği vurgulandı.

 • 11:47 Ordu Şehir Hastanesi İnşaatında Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Ordu Şehir Hastanesi İnşaatında Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

  Ordu Valisi Muammer Erol başkanlığında Ordu Şehir Hastanesi inşaatında yapılan ve yapılması gereken çalışmaların değerlendirildiği bir koordinasyon toplantısı düzenlendi. Vali Erol, hastanenin planlanan sürede hizmete sunulması için herkesin mazeret üretmeden çalışması gerektiğini belirtti.

 • 03.10.2023 03 Eki 17:46 Ordu'da İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi Ordu'da İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

  Ordu'da her ay düzenli olarak yapılan İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, Vali Muammer Erol'un başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda üniversite öğrencilerinin güvenliği ve ilin genel trafik durumu ele alındı. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri tarafından sunum yapılarak, alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, üniversite öğrencilerinin barınma ve güvenli bir öğrenim hayatı için alınan tedbirler gözden geçirildi ve amatör spor karşılaşmaları için alınması gereken tedbirler ele alındı.

 • 16.09.2023 16 Eyl 13:58 Ordu Valisi Fındık Üreticisini Ziyaret Etti Ordu Valisi Fındık Üreticisini Ziyaret Etti

  Ordu Valisi Muammer Erol, Gölköy ilçesinde fındık hasadını sürdüren üreticiye ziyaret gerçekleştirdi. Vali Erol, Kaymakam Muhammed Sadi Taşyapan, Belediye Başkanı Fikri Uludağ, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz ile fındık üreticisi Zeki Çelenk'e ait Damarlı Mahallesi'ndeki bahçede incelemelerde bulundu. Mahsulün bereketli olmasını dileyen Erol, 40 dekarda uygulanan file yöntemini de yerinde gördü. Erol, beraberindekilerle bir süre file üzerine dökülen fındıkları topladı. İl Tarım ve Orman Müdürü Yılmaz, file uygulaması sayesinde işçi maliyetinin düştüğünü aynı zamanda da verim kaybının önlendiğini aktardı.

 • 14.09.2023 14 Eyl 14:28 Ordu Valisi Ünye'de Ziyaretlerde Bulundu Ordu Valisi Ünye'de Ziyaretlerde Bulundu

  Ordu Valisi Muammer Erol, Ünye ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Kaymakam Ayhan Işık'ı ziyaret eden Vali Erol, ilçedeki devlet yatırımlarına ilişkin bilgi aldı. Daha sonra Ünye Belediyesi'ne geçen Vali Erol, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile ilçede yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili bilgi paylaştı. Vali Erol ve beraberindekiler, ilçedeki özel bir hastaneyi de ziyaret ederek, hastane yöneticileriyle görüştü.

 • 12.09.2023 12 Eyl 12:58 Ordu Şehir Hastanesi İnşaatı Yüzde 74'e Ulaştı Ordu Şehir Hastanesi İnşaatı Yüzde 74'e Ulaştı

  Ordu'ya sağlık alanında sınıf atlatacak 900 yataklı şehir hastanesi inşaatı yüzde 74'e ulaştı. Ordu Valisi Muammer Erol, hastanenin fiziki gerçekleşme oranının yüzde 74 olduğunu açıkladı. 250 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen hastanede 1020 adet sismik izolatör bulunuyor. Ordu Şehir Hastanesi, Ordu'nun en temel ihtiyaçlarından biri olan hastane sorununu çözecek en büyük devlet yatırımı olarak değerlendiriliyor.

 • 12.09.2023 12 Eyl 12:58 Ordu'ya 900 Yataklı Şehir Hastanesi İnşaatı Devam Ediyor Ordu'ya 900 Yataklı Şehir Hastanesi İnşaatı Devam Ediyor

  Ordu Valisi Muammer Erol, Ordu Üniversitesi tarafından tahsis edilen arsada inşa edilen 900 yataklı şehir hastanesinin fiziki gerçekleşme oranının yüzde 74'e ulaştığını açıkladı. Hastane, Ordu'nun en temel ihtiyaçlarından biri olan hastane sorununu çözecek. 250 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen hastanenin kaba inşaatı yüzde 98 tamamlanırken, depreme karşı bin 20 adet sismik izolatör ile güçlendirildi. Ordu Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı, çalışmaların hızla devam edeceğini belirtti.

 • 11.09.2023 11 Eyl 20:13 Ordu'da Fener Adası'nın açılışı gerçekleşti Ordu'da Fener Adası'nın açılışı gerçekleşti

  Ordu'nun Fatsa ilçesinde yapılan Fener Adası'nın açılışı gerçekleşti. Ada, Ordu'nun yüzölçümünü 4 bin metrekare daha büyüttü. Ada üzerinde kafe, oturma alanları, seyir dürbünleri, balık izleme havuzları gibi turistik alanlar bulunuyor. Ayrıca ada, kuşlar için de bir sığınma yeri olacak. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, adanın turizm destinasyonlarına bir yenisini eklediklerini belirtti ve Ordu'nun deniz potansiyelini daha iyi değerlendirmek amacıyla bu projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Açılış törenine Vali Muammer Erol ve çok sayıda kişi katıldı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 17:07 Ordu Valisi Muammer Erol, 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesi mesaj yayımladı Ordu Valisi Muammer Erol, 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesi mesaj yayımladı

  Ordu Valisi Muammer Erol, yeni eğitim öğretim yılı öncesi öğrenciler, öğretmenler ve velilerle birlikte heyecan yaşadıklarını belirterek, çocukların iyi yetiştirilmesinin ortak hedef olduğunu vurguladı.

 • 31.08.2023 31 Ağu 22:10 Ordu'da Balıkçılar Denize Uğurlandı Ordu'da Balıkçılar Denize Uğurlandı

  Ordu'da su ürünleri av sezonunun başlaması dolayısıyla düzenlenen törende balıkçılar denize uğurlandı. Törene Ordu Valisi Muammer Erol ve diğer protokol üyeleri katıldı.

 • 24.08.2023 24 Ağu 16:11 Kilis'ten Ordu'ya gelen öğrenciler Vali Muammer Erol'u ziyaret etti Kilis'ten Ordu'ya gelen öğrenciler Vali Muammer Erol'u ziyaret etti

  Kilis'ten, 'Biz Anadoluyuz' projesi kapsamında Ordu'ya gelen öğrenciler Vali Muammer Erol'u ziyaret etti. Gençlik ve Spor Bakanlığınca yürütülen proje çerçevesinde kenti ziyaret eden 40 öğrenci ile Valilik Konferans Salonu'nda bir araya gelen Erol, 'Biz Anadoluyuz' projesinin, bir kaynaştırma projesi olduğunu belirtti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 21:58 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Ordu Valisi Muammer Erol'u ziyaret etti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Ordu Valisi Muammer Erol'u ziyaret etti

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Valiler Kararnamesi ile Ordu Valiliğine atanan Muammer Erol'u makamında ziyaret etti. Duran, Ordu'da yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ayrıca, İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy'u da ziyaret etti.

 • 21.08.2023 21 Ağu 16:12 Yalova'dan Ordu'ya atanan yeni Vali göreve başladı Yalova'dan Ordu'ya atanan yeni Vali göreve başladı

  Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yalova'dan Ordu'ya atanan yeni Vali Muammer Erol, görevine başladı. Vali Erol, resmi törenle karşılandı ve basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ordu Valisi olarak görev yapacak olan Erol, halka hizmet etmek için çaba sarf edeceğini belirtti.

 • 21.08.2023 21 Ağu 16:03 Muammer Erol, Ordu Valiliği görevine başladı Muammer Erol, Ordu Valiliği görevine başladı

  Valiler Kararnamesi ile Ordu Valiliğine atanan Muammer Erol, görevine başladı. Erol, Valilik önünde karşılandı ve gazetecilere yaptığı açıklamada, Ordu'da vali olarak görev yapma fırsatını bulduğunu belirtti. Erol, görev süresi boyunca kardeş hukuku geliştirme çabası içinde olacağını ve basın mensuplarının sorunlarına çözüm bulmak için gayret göstereceğini ifade etti. Ayrıca, Ordu'nun Karadeniz'in incisi olduğunu vurgulayan Erol, görevini büyük bir gayretle yapacağını söyledi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 16:55 Yalova Valisi Muammer Erol, görevinden ayrıldı Yalova Valisi Muammer Erol, görevinden ayrıldı

  Cumhurbaşkanlığı'nın Valiler Kararnamesi ile Ordu Valiliği'ne atanan Yalova Valisi Muammer Erol, kente veda etti. Erol'un vedasında çalışma arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Yalova'daki görevi sona eren Muammer Erol için valilik bahçesinde veda töreni gerçekleştirildi. Vali Erol, valilik bahçesinde kendisini uğurlamaya kaymakamlar, belediye başkanları, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yaklaşık 5 yıldır Yalova'da görevini sürdüren Erol, vedalaşmak için gelenlerle tek tek tokalaştı. Vali Erol'a polis mangasını selamladıktan sonra çiçek takdim edildi. Muammer Erol aracına bindiği sırada bazı çalışanlar gözyaşlarına hakim olamadı. Vali Erol ve eşi Nazmiye Erol da veda töreninde duygu dolu anlar yaşadı. Vali Erol'un aracı alkışlar eşliğinde valilik bahçesinde çıkış yaptı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 16:17 Vali Muammer Erol, Yalova'dan ayrıldı Vali Muammer Erol, Yalova'dan ayrıldı

  Kararname ile Ordu'ya atanan Vali Muammer Erol, uğurlama töreninin ardından Yalova'dan ayrıldı. Valilik binası önündeki bahçede düzenlenen programda Vali Erol, vali yardımcıları, belediye başkanları, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlarla vedalaştı. Yaklaşık 5 yıl görev yaptığı Yalova'da önemli hizmetlerde bulunan Vali Erol ile eşi Nazmiye Erol'u uğurlamaya gelen valilik çalışanları ve bazı vatandaşlar duygulandı. Polis mangasını selamladıktan sonra çiçek takdim edilen Erol, basın mensuplarıyla da vedalaştıktan sonra alkışlar eşliğinde valilikten ayrıldı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 00:13 Yalova Valisi Muammer Erol'den Kamu Görevlilerine Nasihatler Yalova Valisi Muammer Erol'den Kamu Görevlilerine Nasihatler

  Yalova Valisi Muammer Erol, Ordu Valiliği'ne atanması nedeniyle düzenlenen veda yemeğinde kamu görevlilerine önemli nasihatlerde bulundu. Erol, idarecilerin insanları anlaması ve devleti temsil etmesi gerektiğini vurguladı.

 • 10.08.2023 10 Ağu 08:43 Muammer Erol Ordu Valisi olarak atandı Muammer Erol Ordu Valisi olarak atandı

  Valiler Kararnamesi ile Muammer Erol, Ordu Valisi olarak atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 57 ile yeni vali ataması yapıldı. Kararname ile Ordu Valisi Tuncay Sonel merkeze çekilirken, Yalova Valisi Muammer Erol Ordu'nun yeni valisi oldu. 3 yıldır Ordu'da görev yapan Vali Tuncay Sonel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Bu görevi yaparken tanıdığım tüm güzel insanlara selam, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Nerede olursak olalım her daim bir kardeşiniz var' ifadelerine yer verdi. Muammer Erol, 1962 yılında Kayseri-Bünyan ilçesinde doğdu ve İstanbul Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. İçişleri Bakanlığı tarafından ABD'ye gönderilerek dil ve enformasyon eğitimi aldı. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yaptı ve 'Türk Hukukunda Arabuluculuk ve Teşkilatlanması' adlı kitabı yayınlandı. İngilizce bilen Erol, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • 03.08.2023 03 Ağu 23:39 Yalova'da korkunç kaza: 2 ölü, 4 yaralı Yalova'da korkunç kaza: 2 ölü, 4 yaralı

  Yalova'da sürücüsünün hatalı sollama yapması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kaza sonucunda hatalı sollama yapan otomobil çarpıştığı araçla birlikte takla atarken, çevredeki vatandaşlar yaralılara yardım etti. Yalova Valisi Muammer Erol de olay yerine gelerek bilgi aldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • 03.08.2023 03 Ağu 23:09 Yalova'da kaza: 1 ölü, 4 yaralı Yalova'da kaza: 1 ölü, 4 yaralı

  Yalova'da sürücüsünün hatalı sollama yapması sonucu meydana gelen kaza sonucunda 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kaza sırasında Yalova Valisi Muammer Erol da olay yerine gelerek bilgi aldı. Soruşturma başlatıldı.

 • 03.08.2023 03 Ağu 21:39 Yalova'da zincirleme trafik kazası: 2 ölü, 5 yaralı Yalova'da zincirleme trafik kazası: 2 ölü, 5 yaralı

  Yalova'nın Çınarcık ilçesinde üç aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. Kazada, olay yerinde hayatını kaybeden 2 kişi ve hastanede tedavi altına alınan 5 yaralı bulunuyor. Yalova Valisi Muammer Erol, kaza hakkında bilgi almak için olay yerine gitti.

 • 04.07.2023 04 Tem 17:37 Çobankale'de 2023 Yılı Kazı Çalışmaları Başlıyor Çobankale'de 2023 Yılı Kazı Çalışmaları Başlıyor

  Yalova'nın Altınova ilçesinde bulunan Çobankale'de 2023 yılı arkeolojik kazıları başlıyor. Kazıevi önünde düzenlenen törende, Vali Muammer Erol ve beraberindekiler çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kazılarda bulunan tarihin ilk bilinen hashtag işareti üzerinde yer alan seramik parçası ilgi çekti. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, kazıların ilçenin turizm potansiyeline önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Çobankale Kazı Başkanı Doç. Dr. Selçuk Seçkin ise kazıların devam ettiğini ve restorasyon çalışmalarının başlayacağını açıkladı.

 • 27.06.2023 27 Haz 13:41 Yalova'da Bayramlaşma Programı Düzenlendi Yalova'da Bayramlaşma Programı Düzenlendi

  Kurban Bayramı dolayısıyla Yalova'da bayramlaşma programı düzenlendi. Vali Muammer Erol, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile il protokolü hazır bulundu. Bayramlaşmanın ardından Vali Erol ve beraberindekiler, Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyarette bulundu. Yalova Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesisleri'ni de ziyaret eden il protokolü, emniyet mensuplarıyla bayramlaşarak sohbet etti.

 • 10.03.2023 10 Mar 19:30 Yalova'da 6 bin 846 depremzede ağırlanıyor Yalova'da 6 bin 846 depremzede ağırlanıyor

  Yalova'da düzenlenen Afet Koordinasyon Toplantısı'nda, kentte 6 bin 846 depremzedenin ağırlandığı açıklandı.

 • 07.03.2023 07 Mar 16:41 Yalova Valisi Erol'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı Yalova Valisi Erol'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

  Yalova Valisi Muammer Erol, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 20.01.2023 20 Oca 15:48 56 bin öğrenci karneleri aldı 56 bin öğrenci karneleri aldı

  Yalova'da öğrenciler, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle karnelerini aldı.

 • 10.01.2023 10 Oca 15:46 Vali Muammer Erol, Yalova Basın Birliği yönetimini kabul etti Vali Muammer Erol, Yalova Basın Birliği yönetimini kabul etti

  Yalova Valisi Muammer Erol, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü dolayısıyla Yalova Basın Birliği (YBB) yönetimini kabul etti.

 • 09.01.2023 09 Oca 16:14 Yalova Valisi Erol'un, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Yalova Valisi Erol'un, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

  Yalova Valisi Muammer Erol, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 01.01.2023 01 Oca 04:26 Yalova'da yılbaşı tedbirleri denetlendi Yalova'da yılbaşı tedbirleri denetlendi

  Yalova'da yılbaşı tedbirleri denetlendi Yalova Valisi Muammer Erol, il protokolü ile yılbaşı tedbirlerini denetlerken 2023'e mesai başında giren kamu personellerinin yeni yıllarını kutladı.

 • 01.01.2023 01 Oca 01:50 Vali Erol, görevdeki personelin yeni yılını kutladı, yılın ilk bebeğini ziyaret etti Vali Erol, görevdeki personelin yeni yılını kutladı, yılın ilk bebeğini ziyaret etti

  Yalova Valisi Muammer Erol, beraberindeki protokolle yeni yıla görev başındaki emniyet, jandarma, sağlık ve belediye ekiplerini ziyaret ederek girdi.

 • 17.10.2022 17 Eki 16:31 Yalova gündem haberi... Yalova'da Dünya Gıda Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi Yalova gündem haberi... Yalova'da Dünya Gıda Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi

  Yalova gelişmesine göre Dünya Gıda Günü dolayısıyla Alime Paşa Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda düzenlenen programda, Yalova Valisi Muammer Erol, özel öğrencilere yemek dağıttı.

 • 10.10.2022 10 Eki 15:49 Yalova haberleri... Erzurumlu sanatçıların eserleri Yalova'da sergileniyor Yalova haberleri... Erzurumlu sanatçıların eserleri Yalova'da sergileniyor

  Yalova haberi: Erzurumlu sanatçıların eserlerinden oluşan sergi Yalova'da sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 • 04.10.2022 04 Eki 15:34 Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Yalova'da esnafı ziyaret etti Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Yalova'da esnafı ziyaret etti

  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Yalova'da ziyaretler gerçekleştirdi.

 • 18.08.2022 18 Ağu 14:50 Çiftlikköy Belediyesi, Kadın Eliyle Tarımsal Kalkınma Projesi'ni hayata geçiriyor Çiftlikköy Belediyesi, Kadın Eliyle Tarımsal Kalkınma Projesi'ni hayata geçiriyor

  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2022 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) çerçevesinde Yalova'da 3 proje kabul edildi.

 • 15.08.2022 15 Ağu 16:48 Yalova Valisi Erol'dan Marmara Depremi mesajı Açıklaması Yalova Valisi Erol'dan Marmara Depremi mesajı Açıklaması

  Yalova Valisi Muammer Erol, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 23. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 08.08.2022 08 Ağu 17:30 Yalova haber | Yalova Makine İhtisas OSB'de Yenilik Merkezi için imzalar atıldı Yalova haber | Yalova Makine İhtisas OSB'de Yenilik Merkezi için imzalar atıldı

  Yalova yerel ekonomi haberine göre Yalova Makine İhtisas OSB'de Yalova Yenilik Merkezi (YM) kurulumu için hazırlanan iş birliği protokolü düzenlenen törenle imzalandı.

 • 20.07.2022 20 Tem 18:04 Yalova Valisi'nin 'En Kolay İhmal Edilebilir İl' Sözüne CHP'den Destek Geldi Yalova Valisi'nin "En Kolay İhmal Edilebilir İl" Sözüne CHP'den Destek Geldi

  Yalova Valisi Muammer Erol, Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda "Yalova'nın en kolay ihmal edilebilir il olma hususiyetini biran evvel ortadan kaldırmak gerekiyor" dedi. Vali Erol’a destek veren CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, "Valiyle neredeyse ilk defa tamamen aynı düşünüyoruz" diye konuştu. Gürel, AKP’nin Yalova’ya yapılmayan onlarca vaadi olduğunu söyledi.

 • 30.05.2022 30 May 12:29 Çiftlikköy Sosyal Tesisleri için geri sayım Çiftlikköy Sosyal Tesisleri için geri sayım

  Çiftlikköy Belediyesi'nin uhdesindeki Saklıbahçe Sosyal Tesisleri'nde yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı.

 • 10.05.2022 10 May 17:59 Yalova Balık Mezatı Projesi masaya yatırıldı Yalova Balık Mezatı Projesi masaya yatırıldı

  Yalova Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıda kentte kurulması planlanan balık mezadıyla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

 • 09.05.2022 09 May 16:27 Yalova'da 'Karayolu Trafik Haftası' etkinlikleri Yalova'da "Karayolu Trafik Haftası" etkinlikleri

  Yalova Valisi Muammer Erol, "Karayolu Trafik Haftası" dolasıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında kurulan stantları gezdi.

 • 31.03.2022 31 Mar 16:11 Yalova Valisi Erol, TEMA Vakfı'nı ziyaret etti Yalova Valisi Erol, TEMA Vakfı'nı ziyaret etti

  Yalova Valisi Muammer Erol, TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliğini ziyaret etti.

 • 25.03.2022 25 Mar 14:07 Yalova'da 'En İyi Narkotik Polisi Anne' Projesi toplantısı yapıldı Yalova'da "En İyi Narkotik Polisi Anne" Projesi toplantısı yapıldı

  İçişleri Bakanlığının "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi kapsamında, Yalova'da paydaş kurumların katılımıyla toplantı düzenlendi.

 • 24.03.2022 24 Mar 16:15 Yalova'da en çok istihdam sağlayan firmalara ödül Yalova'da en çok istihdam sağlayan firmalara ödül

  Yalova İnsan Kaynakları Platformu tarafından 2021 yılında en fazla istihdam sağlayan firmaları ödüllendirildi.

 • 17.03.2022 17 Mar 11:49 Vali Erol'dan şehit ailelerine ziyaret Vali Erol'dan şehit ailelerine ziyaret

  Yalova Valisi Muammer Erol, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle şehit ailelerine ziyaretler gerçekleştirdi.

 • 13.03.2022 13 Mar 12:42 Yalova Valisi Erol, kar yağışı nedeniyle kapalı yolun bulunmadığını bildirdi Yalova Valisi Erol, kar yağışı nedeniyle kapalı yolun bulunmadığını bildirdi

  Yalova Valisi Muammer Erol, kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışıyla mücadele eden ekiplerin başarılı çalışmaları sonunda kapalı yolun bulunmadığını bildirdi.

 • 10.03.2022 10 Mar 14:20 Vali stokçu denetimine katıldı Vali stokçu denetimine katıldı

  Yalova Valisi Muammer Erol, stokçuluğu engellemek adına marketlere yapılan denetimlere katıldı.

 • 08.03.2022 08 Mar 21:30 Yalova Valiliğinden olumsuz hava koşullarına ilişkin uyarı Yalova Valiliğinden olumsuz hava koşullarına ilişkin uyarı

  Yalova Valiliği, çarşamba akşamından itibaren bölgeyi etkisi altına alması beklenen olumsuz hava koşullarına ilişkin alınacak önlemleri açıkladı.

 • 23.02.2022 23 Şub 00:58 Yalova'da erişebilir belgesi alan kurumlara bayrakları teslim edildi Yalova'da erişebilir belgesi alan kurumlara bayrakları teslim edildi

  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından kentte Erişebilirlik belgesi almaya hak kazanan kurumlara bayrakları teslim edildi.

 • 22.02.2022 22 Şub 15:33 Yalova'da erişebilir belgesi alan kurumlara bayrakları teslim edildi Yalova'da erişebilir belgesi alan kurumlara bayrakları teslim edildi

  Yalova'da erişebilir belgesi alan kurumlara bayrakları teslim edildiYALOVA Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından kentte Erişebilirlik belgesi almaya hak kazanan kurumlara bayrakları teslim edildi.

 • 27.01.2022 27 Oca 12:17 Altınova'yı ziyaret eden Vali Erol'dan canla başla çalışan ekiplere teşekkür etti Altınova'yı ziyaret eden Vali Erol'dan canla başla çalışan ekiplere teşekkür etti

  Yalova Valisi Muammer Erol, yurdu olumsuz etkileyen hava şartlarıyla mücadele eden kurumları ziyaret etti.

Advertisement