Elmadağ Belediyesi'nin Türk Halk Müziği Kurslarına Kayıtlar Başladı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Elmadağ Belediyesi'nin Türk Halk Müziği Kurslarına Kayıtlar Başladı

Elmadağ Belediyesi'nin Türk Halk Müziği Kurslarına Kayıtlar Başladı

24.03.2023 10:51

Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak verilen Türk Halk Müziği (THM) kurslarına kayıtlar başladı. Başvurular, Kültür ve Sanat Merkezi ile ABB Gençlik ve Aile Yaşam Merkezi’ne yapılacak.

Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak verilen Türk Halk Müziği (THM) kurslarına kayıtlar başladı. Başvurular, Kültür ve Sanat Merkezi ile ABB Gençlik ve Aile Yaşam Merkezi'ne yapılacak.

Elmadağ Belediyesi'nin sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında ücretsiz olarak düzenlediği kurslar devam ediyor. THM Koro kurslarına katılmak isteyen Elmadağlılar için de başvurular, Kültür ve Sanat Merkezi ile ABB Gençlik ve Aile Yaşam Merkezi'nde başladı.

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, "Belediye'miz bünyesindeki kültürel, sanatsal ve sportif kurslarımızla, 7'den 70'e Elmadağlı vatandaşlarımızın tüm sosyal alanlarda aktif, üretken ve başarılı bireyler olabilmelerini amaçlıyoruz. Sizler de kurslarımızda yer almak için Kültür Merkezi'mizden başvurunuzu yapabilir, kurslarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Elmadağ Belediyesi'nin Türk Halk Müziği Kurslarına Kayıtlar Başladı - Son Dakika


Advertisement