Eski Bakan Altınkaya'dan Haluk Alıcık'a Sürpriz Ziyaret - Son Dakika

Eski Bakan Altınkaya'dan Haluk Alıcık'a Sürpriz Ziyaret

20.10.2016 16:05
Eski Bakan Altınkaya'dan Haluk Alıcık'a Sürpriz Ziyaret

Eski Bayındırlık ve İskân Bakanı ve eski ANAP Aydın Milletvekili Cengiz Altınkaya Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı, Karaçay Mahallesi Muhtarı Servet Baştan Elektrikçiler Odası Yönetim Kurulu üyesi Emre Karatlı, Süleymen Özerus ve Şenol Öztürk Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı ve eski ANAP Aydın Milletvekili Cengiz Altınkaya Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı, Karaçay Mahallesi Muhtarı Servet Baştan Elektrikçiler Odası Yönetim Kurulu üyesi Emre Karatlı, Süleymen Özerus ve Şenol Öztürk Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Alıcık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı ve eski ANAP Aydın Milletvekili Cengiz Altınkaya'ya milletvekilliği ve bakanlığı döneminde Nazilli'ye sağladığı katkı ve harcadığı emeklerinden dolayı teşekkürlerini belirtti. Karaçay Mahalle Muhtarı Servet Baştan'ında Muhtarlar gününü kutlayan Başkan Alıcık, misafirlerine Nazilli'de son dönem içinde gerçekleştirdikleri icraatları, faaliyetlerini ve hizmetlerini anlattı. Devam etmekte olan projeler ve yeni başlanacak projeler hakkında da bilgiler aktaran Haluk Alıcık Cengiz Altınkaya'nın deneyimlerinden ve engin tecrübesinden yararlanmanın kendisine gurur vereceğini söyledi. - AYDIN

YORUMLAR
500
Aydın Büyükşehir Belediyesi, Altyapı Çalışmalarına Devam Ediyor Aydın Büyükşehir Belediyesi, Altyapı Çalışmalarına Devam Ediyor Başkan Çerçioğlu, Alevi Kültür Dernekleri'ni ağırladı Başkan Çerçioğlu, Alevi Kültür Dernekleri'ni ağırladı 9 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı 9 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Eski Bakan Altınkaya'dan Haluk Alıcık'a Sürpriz Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement