Fethiye'deki Kayıp Kişi Ölü Bulundu - Son Dakika

Fethiye'deki Kayıp Kişi Ölü Bulundu

25.01.2012 13:21
Fethiye'deki Kayıp Kişi Ölü Bulundu

Muğla'nın Fethiye ilçesinde keçi otlatmaya çıkan ve kendisinden haber alınamayan kişi, köylüler tarafından ölü bulundu.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde keçi otlatmaya çıkan ve kendisinden haber alınamayan kişi, köylüler tarafından ölü bulundu.

Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı'ndan alınan bilgiye göre, Gökben köyünde dün keçilerini otlatmak için evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan 76 yaşındaki Ramazan Kırıkdirek'in cesedine, Gökben ve Bozyer köyü sınırındaki Harıplı Dere mevkisinde ulaşıldı.

Köylüler tarafından bulunan Kırıkdirek'in cesedi, jandarma ve savcının yaptığı inceleme sonrasında, Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bu arada, Kırıkdirek'e ait keçilerin olay yerinde bulunmadığı bildirildi.

Dünden bu yana haber alınamayan Kırıkdirek'in bulunması için, jandarma ve AKUT ekipleri ile köylülerin katılımıyla dün geceden bu yana arama çalışmaları sürüyordu.

- MUĞLA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Fethiye açıklarında su alan lastik bottaki 25 düzensiz göçmen kurtarıldı Fethiye açıklarında su alan lastik bottaki 25 düzensiz göçmen kurtarıldı AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleştirildi AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleştirildi Muğla'da belediye işçisi, bulduğu 28 bin lirayı sahibine ulaştırdı Muğla'da belediye işçisi, bulduğu 28 bin lirayı sahibine ulaştırdı

Son Dakika Yerel Fethiye'deki Kayıp Kişi Ölü Bulundu - Son Dakika


Advertisement