Gaün Öğretim Üyeleri, Yılın Kaymakamı Seçilen Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Gaün Öğretim Üyeleri, Yılın Kaymakamı Seçilen Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i Ziyaret Etti

03.01.2012 14:28
Gaün Öğretim Üyeleri, Yılın Kaymakamı Seçilen Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i Ziyaret Etti

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Mehmet Özaslan ve bir grup öğretim üyesi, Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i ziyaret etti.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özaslan ve bir grup öğretim üyesi, Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i ziyaret etti.

GAÜN'den yapılan yazılı açıklamada, Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet özaslan, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ayşegül Derman, Nizip Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Serdar Derman, Öğr. Gör. Özkan Gökçek, Nizip Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Akdağ, Fakülte Sekreteri Mehmet Tatar ve Yüksekokul Sekreteri Neşe Böler Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti.

Kaymakamı Yaşar Karadeniz'in 2011 yılının en başarılı kaymakamı seçilmesinden dolayı kendisini kutladıklarını beliren Nizip Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özaslan ve beraberindekiler, GAÜN'ün Nizip yerleşkesinde yapılması düşünülen projeler hakkında kaymakamı bilgilendirdikleri ifade edildi.

- GAZİANTEP

YORUMLAR
500
İbb Meclisi CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı: 'Erdoğan'ın Siirt'te Ne İşi Varsa, Ekrem İmamoğlu'nun da Karadeniz'de Aynı İşi Vardı' İbb Meclisi CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı: 'Erdoğan'ın Siirt'te Ne İşi Varsa, Ekrem İmamoğlu'nun da Karadeniz'de Aynı İşi Vardı' İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinin masrafları İBB Meclisi'nde tartışıldı İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinin masrafları İBB Meclisi'nde tartışıldı Vali Karadeniz kurum müdürlerini ağırladı Vali Karadeniz kurum müdürlerini ağırladı

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gaün Öğretim Üyeleri, Yılın Kaymakamı Seçilen Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz'i Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement