Göksun'da İçme Suyu Deposu İnşaatı - Son Dakika

Göksun'da İçme Suyu Deposu İnşaatı

10.10.2012 12:41
Göksun'da İçme Suyu Deposu İnşaatı

Göksun'a bağlı Büyükkızılcık beldesinde 250 tonluk içme suyu deposu inşaatının tamamlandığı bildirildi.

Göksun'a bağlı Büyükkızılcık beldesinde 250 tonluk içme suyu deposu inşaatının tamamlandığı bildirildi.

Belediye Başkanı Bayram İnce, yaptığı açıklamada, 250 ton kapasiteli içme suyu deposunun tamamlanmasıyla birlikte beldenin su sorununun yüzde 90 oranında çözüldüğünü belirtti. Daha önce de 4 adet içme suyu deposu yaptıklarını dile getiren İnce, şunları kaydetti:

"Göreve geldiğimizde ilk olarak 5 yıllık plan yaparak işe başladık. Bu plan kapsamında hangi işlerin hangi zamanda ve nasıl yapılacağını belirleyip bunu harfiyen uyguladık. Bana göre kasabamızın öncelikli çözülmesi gereken sorunu içme suyu sorunuydu. Büyük bir belde olmamıza rağmen içme suyu sorunu çözülememiş ve vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekmekteydi. Yaptığımız projelerle 3 yıl içerisinde biri 350 ton kapasiteli diğerleri 250 ton kapasiteli olmak üzere toplam 5 adet içme suyu deposu yaptık. Böylece beldemizin içme suyu sorununu yüzde 90 oranında çözüme kavuşturmuş olduk."

Muhabir: Nurettin Dal

Yayıncı: Ahmet Caner Baysal - KAHRAMANMARAŞ

YORUMLAR
500
Vali Masatlı Gazeteciler ile bir araya geldi Vali Masatlı Gazeteciler ile bir araya geldi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Göksun'da İçme Suyu Deposu İnşaatı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement