Gönül Elçileri Projesi - Son Dakika

Gönül Elçileri Projesi

24.04.2014 18:37
Gönül Elçileri Projesi

Artvin Valisi Kemal Cirit'in eşi Seval Kaya Cirit, Gönül Elçileri Projesi kapsamında Hopa ilçesini ziyaret etti.

Artvin Valisi Kemal Cirit'in eşi Seval Kaya Cirit, Gönül Elçileri Projesi kapsamında Hopa'da ziyaretlerde bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile 81 il valisinin eşleri tarafından yürütülen Gönül Elçileri Projesi, Artvin'de Seval Kaya Cirit başkanlığında çeşitli etkinlerle devam ediyor.

Proje kapsamında Cirit, İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip'in eşi Canan Kip, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Çelik'in eşi Nadire Çelik ve Emniyet Müdür Yardımcısı Mesut Adıbelli'nin eşi Nurgül Adıbelli ile Hopa ilçesine geldi.

Cirit, Kaymakamlık'ta, proje kapsamında Hopa'daki faaliyetleri yürüten Kaymakam Mehmet Ali Öztürk'ün eşi Arzu Öztürk ile Gönül Elçileri Projesi Hopa Koordinatörü Neriman Kurt Özdemir'den bilgi aldı.

Ardından Cirit, Kaymakamlık tarafından Öğretmenevinde engelli aileleri ve çocuklarına yönelik düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine katıldı. Burada engelli aileleri ve çocuklarıyla yakından ilgilenen Cirit, ailelerle sohbet ederek horona eşlik etti.

Daha sonra beraberindekilerle Hopa Halk Eğitim Merkezine giden Cirit, devam eden kursları gezdi, kursiyerlerle sohbet etti. Kursiyerlerin yaptığı el işlerini inceleyen Cirit, usta öğreticilerden bilgi aldı. - Artvin

Rize-Artvin Havalimanı'ndan ilk yurt dışı uçuşu Mekke'ye yapıldı Rize-Artvin Havalimanı'ndan ilk yurt dışı uçuşu Mekke'ye yapıldı Tüm gözler Kabine'de! Asgari ücret zammı ve bayram tatili düğümü bu toplantıda çözülecek Tüm gözler Kabine'de! Asgari ücret zammı ve bayram tatili düğümü bu toplantıda çözülecek Marmaris'teki orman yangınına günde 2 saat uyuyarak müdahale ettiler (2) Marmaris'teki orman yangınına günde 2 saat uyuyarak müdahale ettiler (2)
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gönül Elçileri Projesi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement