Goü'den Araştırmacı-Yazar Özdemir'e Fahri Doktora Unvanı - Son Dakika

Goü'den Araştırmacı-Yazar Özdemir'e Fahri Doktora Unvanı

23.02.2012 18:21
Goü'den Araştırmacı-Yazar Özdemir'e Fahri Doktora Unvanı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi (GOÜ) tarafından Araştırmacı-Yazar Mehmet Niyazi Özdemir'e fahri doktora unvanı verildi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi (GOÜ) tarafından Araştırmacı-Yazar Mehmet Niyazi Özdemir'e fahri doktora unvanı verildi.

GOÜ Taşlıçiftlik Kampüsü Konferans Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Tokat Valisi Şerif Yılmaz, "Bugüne kadar Plevne savaşını romanlarda ilk defa yazan Özdemir'e teşekkür ediyorum. Gaziosmanpaşa adını biz ilimizde bir çok yere verdik. Üniversitemizin fahri doktora unvanı vermesinden dolayı da çok mutluyum" diye konuştu.

GOÜ rektörü Prof. Dr Mustafa Şahin ise "Senatomuz aldığı kararla Mehmet Niyazi Özdemir'e "Yeni Türk Edebiyatı" alanında fahri doktora unvanını vermeyi kararlaştırdı. Bugün kendisine takdim edeceğiz" dedi.

Araştırmacı-Yazar Özdemir de "Bugün hayatımın en mutlu günlerinden bir tanesi. Beni bu unvana layık görenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Vali Yılmaz, Şahin Özdemir'e fahri doktora unvanı ile plaket verdi.

- TOKAT

YORUMLAR
500
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Tokat'ta konuştu Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Tokat'ta konuştu Açıklaması Şeker denetimine çıkan ekipler gözlerine inanamadı Şeker denetimine çıkan ekipler gözlerine inanamadı Tokat'ta feci kaza: 300 metrelik uçurumdan yuvarlanan minibüste bulunan 5 kişilik aileden yalnızca 1 çocuk kurtulabildi Tokat'ta feci kaza: 300 metrelik uçurumdan yuvarlanan minibüste bulunan 5 kişilik aileden yalnızca 1 çocuk kurtulabildi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Goü'den Araştırmacı-Yazar Özdemir'e Fahri Doktora Unvanı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement