Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Ocak Ayı Toplantıları Başladı - Son Dakika

Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Ocak Ayı Toplantıları Başladı

02.01.2012 16:00
Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Ocak Ayı Toplantıları Başladı

Gümüşhane'de İl Genel Meclisi'nin Ocak ayı toplantıları başladı.

Gümüşhane'de İl Genel Meclisi'nin Ocak ayı toplantıları başladı.

Gümüşhane İl Genel Meclisi toplantı salonunda, Başkan Vekili Hüseyin Bedir başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile başlayan toplantının ilk gününde, İl Özel İdaresinin bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap işlemlerinin denetimi için komisyon oluşturuldu.

Toplantıda, gündem dışı söz alan AK Parti Grup Başkanı Naim Ağaç, Trabzon-Tirebolu-Gümüşhane- Erzincan Demiryolu Hattı ile ilgili yapılan ÇED toplantısı hakkında meclis üyelerine bilgi vererek, Gümüşhane'den geçmesi planlanan demiryolu çalışmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

AK Parti ve MHP gruplarından alınan tekliflerin ardından yapılan gizli oylamayla birlikte AK Parti'den Yücel Yusufoğlu, Abdulbaki Yeniçeri, İsmail Celepçi, Hüseyin Bedir, MHP'den ise Rıdvan Ediz, Denetim Komisyonu üyeliklerine seçildi.

Denetim Komisyonu'nun yapacağı çalışmanın sonucunu, Nisan ayı toplantılarında İl Genel Meclisi üyelerinin bilgisine sunacağı belirtildi.

- GÜMÜŞHANE

YORUMLAR
500
AK Parti'ye Bursa ve Sakarya seçmeninden sürpriz! Son ankette puan farkı açıldı AK Parti'ye Bursa ve Sakarya seçmeninden sürpriz! Son ankette puan farkı açıldı AK Partili Başkan'dan hakkını arayan vatandaşa sert sözler: Hadsizlik yapma, akıllı ol AK Partili Başkan'dan hakkını arayan vatandaşa sert sözler: Hadsizlik yapma, akıllı ol AK Parti'li Gücüyener'den Büyükşehir Belediyesine ait alanda işletilen otelle ilgili açıklama Açıklaması AK Parti'li Gücüyener'den Büyükşehir Belediyesine ait alanda işletilen otelle ilgili açıklama Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Ocak Ayı Toplantıları Başladı - Son Dakika


Advertisement