İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Görevine Başladı - Son Dakika

İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Görevine Başladı

25.01.2012 17:01
İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Görevine Başladı

Merkeze alınan İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız'ın yerine atanan Saim Kuş görevine başladı.

Merkeze alınan İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız'ın yerine atanan Saim Kuş görevine başladı.

Vali Necati Şentürk'ü, Milli Eğitim Bakanlığı Müşaviri Hüseyin Aktürk, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan ve Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile birlikte ziyaret eden Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Yozgat'ta eğitim yöneticisi olarak görev yapacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını ifade etti.

Yozgat'ta eğitim alanında başarının artırılması, eğitim ortamlarının daha da iyileştirilmesi için herkesin desteğine ihtiyaçları olduğunu dile getiren Kuş, günümüzün dünyasında toplumların çağdaşlık düzeyinin eğitimde yakaladığı başarı, sahip olduğu bilim ve teknolojinin kalitesiyle ölçüldüğüne dikkat çekti.

Ankara'dan gelen misafirleri ile bir süre sohbet eden Vali Necati Şentürk de İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş'a yeni görevinde başarılar diledi.

- YOZGAT

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İç Anadolu'daki öğrenci yurtlarında kalan depremzedelerin ilk iftarı İç Anadolu'daki öğrenci yurtlarında kalan depremzedelerin ilk iftarı Fidanlar depremde hayatını kaybedenlerin anısına toprakla buluştu Fidanlar depremde hayatını kaybedenlerin anısına toprakla buluştu Yozgat'ta 'Deprem Şehitleri Hatıra Ormanı' oluşturuldu Yozgat'ta 'Deprem Şehitleri Hatıra Ormanı' oluşturuldu

Son Dakika Yerel İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş Görevine Başladı - Son Dakika


Advertisement