Kapadokyalı Yazar Aytekin'in "Kesişen Yollar" Romanı Çıktı - Son Dakika

Kapadokyalı Yazar Aytekin'in "Kesişen Yollar" Romanı Çıktı

25.10.2013 09:58
Kapadokyalı Yazar Aytekin'in "Kesişen Yollar" Romanı Çıktı

Kapadokyalı yazar Osman Aytekin'in yeni romanı: "Kesişen Yollar" çıktı.

Kapadokyalı yazar Osman Aytekin'in yeni romanı: "Kesişen Yollar" çıktı.

Yazar Aytekin'in yayınlanmış 5 kitabı bulunuyor. Bu kitaplar: Nefesimiz Gül Bahçesi, Ozan'ın Şairliği, Dünden Bugüne Derinkuyu, Gülbaba ve IV Murat (Çizgi roman),  Harman Zamanı.

Yazar Aytekin AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kesişen Yollar romanında Anadolu'dan metropele giden bir insanın tutkularını ve Anadolu insanın fantastik olgulara karşın geleneklerine bağlılığını korumaya çalışmasını irdelemek istediğini, Kesişen Yollar'da aşk ve sevgi arasında kalmış bir insanın hallerini görüldüğünü söyledi.

Kitaplarında Anadolu'daki hayatların, sosyal yaşantının kendisine esin kaynağı olduğunu belirten Aytekin, "Anadolu'dan bir yazar olarak kitap yayımlatmak çok zor. Kıt kaynaklarla bugüne kadar 5. kitabımı yayımlattım. Ben yazıp çizmeyi çok seviyorum bunları da çıkardığım kitaplarla ölümsüzleştiriyorum. İnsanlardan beklentim kitaplarımı alarak bana destek olmları" diye konuştu.

Ressam, yazar Osman Aytekin, 20 Ocak 1959 Derinkuyu'da doğdu. Nevşehir Lisesi mezunu. Emekli memur. Evli ve üç çocuk babası. - Nevşehir

YORUMLAR
500
KEMAL KILIÇDAROĞLU HER KİM İNTİKAM DUYGUSUNU ÖLDÜRMEMİŞSE BİZİMLE YÜRÜYECEK BİR YOLU YOKTUR -TAMAMI FTP'DE KEMAL KILIÇDAROĞLU HER KİM İNTİKAM DUYGUSUNU ÖLDÜRMEMİŞSE BİZİMLE YÜRÜYECEK BİR YOLU YOKTUR -TAMAMI FTP'DE İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan Kemal Kılıçdaroğlu'nu gülümseten seçim sözleri Kılıçdaroğlu 'Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde konuştu Açıklaması Kılıçdaroğlu 'Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri'nde konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kapadokyalı Yazar Aytekin'in 'Kesişen Yollar' Romanı Çıktı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement