Karapınar Belediyespor 3 Futbolcu ile Yollarını Ayırdı - Son Dakika

Karapınar Belediyespor 3 Futbolcu ile Yollarını Ayırdı

04.01.2012 12:40
Karapınar Belediyespor 3 Futbolcu ile Yollarını Ayırdı

Konya Amatör Küme Süper Grup takımlarından Karapınar Belediyesor, 3 futbolcu ile yollarını ayırdı.

Konya Amatör Küme Süper Grup takımlarından Karapınar Belediyesor, 3 futbolcu ile yollarını ayırdı.

Kulüp'ten yapılan yazılı açıklamada, takım kaptanı Faruk'un disiplinsiz ve sporcu ahlakına aykırı davranışlarda bulunduğu gerekçesi ile takımla ilişkisinin kesildiği belirtildi.

Futbolculardan Mehmet Polat ile Rafet Sünbüloğlu'nun da takıma faydalı olamadıkları gerekçesi ile takımla ilişkilerinin kesildiği ifade edilen açıklamada, şunları kaydedildi:

"Karapınar Belediyespor yıllarca amatör spora centilmence mücadeleden bir kulüptür. Futbolcularının da ahlaklı ve sporcuya yakışır şekilde davranmasını ilke edinen bir kulüptür. Şahısların bizim yanımızda ayrıcalık görmesi mümkün değildir. Bu nedenle takım ruhuna ve ilçemize yakışmayan davranışlar da bulunan sporcularımız ile yollarımız ayrılmıştır."

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Konya'da Ramazan ayının ilk Cuma namazı kılındı Konya'da Ramazan ayının ilk Cuma namazı kılındı Konya'da ramazan ayının ilk cuma namazı kılındı Konya'da ramazan ayının ilk cuma namazı kılındı Kızını vurdurduğu sevgilisini, dini nikahlı eşi ile öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı Kızını vurdurduğu sevgilisini, dini nikahlı eşi ile öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı

Son Dakika Yerel Karapınar Belediyespor 3 Futbolcu ile Yollarını Ayırdı - Son Dakika


Advertisement