Kaymakam Yurt, "Basın bizim vazgeçilmezimizdir" - Son Dakika

Kaymakam Yurt, "Basın bizim vazgeçilmezimizdir"

10.01.2022 17:41
Kaymakam Yurt, "Basın bizim vazgeçilmezimizdir"

Gönen Kaymakamı Dr. Arslan Yurt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde ilçede görev yapan gazetecilerle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Gönen Kaymakamı Dr. Arslan Yurt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde ilçede görev yapan gazetecilerle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Gönen Kaymakamlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebiyle yemekli programı düzenlendi. Kaymakam Dr. Arslan Yurt, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Temel Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal ve İlçede görev yapan yerel ve ulusal gazete ve ajans temsilcilerinin katıldığı programda konuşan Kaymakam Dr. Arslan Yurt; " Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması açısından güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı vb. ilkeler çerçevesinde fedakarca mesleklerini ifa eden gazeteciler, aynı zamanda vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve dili olmuşlardır. Gönen'de yürütülen hizmetler hakkında kamuoyunu bilgilendiren, ilçemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişiminde önemli rol oynayan yerel basın mensuplarımız, hemşerilerimizin genel talep ve görüşlerini yansıtma görevini üstlenerek vatandaşlarımız ile devlet arasında köprü vazifesi görerek milletin duygularına tercüman olmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle mesleklerini büyük bir özveriyle ifa eden ulusal basın mensuplarımız ile ilçemizin gelişmesine katkı sağlayan yerel basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Ayrıca düzenlenen programda Kaymakam Dr Arslan Yurt, Gönen'de 2021 Yılında yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile hala inşaatı devam eden Gönen Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi inşaatı için basından haber konularında destek talep etti. Program günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile son buldu. - BALIKESİR

YORUMLAR
500
Manisa'da polisi görünce silah ve uyuşturucuyu atarak kaçan şüpheli yakalandı Manisa'da polisi görünce silah ve uyuşturucuyu atarak kaçan şüpheli yakalandı Eren Bülbül vefatının 5. yılında Üsküdar'da anıldı Eren Bülbül vefatının 5. yılında Üsküdar'da anıldı Muğla'da göçmen kaçakçılığı operasyonunda yakalanan 4 zanlı tutuklandı Muğla'da göçmen kaçakçılığı operasyonunda yakalanan 4 zanlı tutuklandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kaymakam Yurt, 'Basın bizim vazgeçilmezimizdir' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement