Kiraz'da "Anneler Günü" Bir Hafta Kutlanıyor - Son Dakika
Yerel

Kiraz'da "Anneler Günü" Bir Hafta Kutlanıyor

Kiraz\'da "Anneler Günü" Bir Hafta Kutlanıyor

Kiraz Belediye başkanı Saliha Şengül, Anneler Gününü Anneler Haftasına çevirdi.

13.05.2014 17:05

Kiraz Belediye başkanı Saliha Şengül, Anneler Gününü Anneler Haftasına çevirdi. İlçedeki tüm köy ve mahallelere giderek evlerin kapılarını tek tek çaldı. Tespit edilen bakıma muhtaç annelerin hediyelerini verdi, anneler gününü kutladı ve taleplerini dinledi.

Sosyal konulara duyarlılığını her zaman olduğu gibi anneler gününde de gösteren Saliha Şengül, 600 den fazla evi ziyaret ederek yaşlıların taleplerini dinleyip ve onlarla sohbet etti. Şengül; "Biz büyük bir aileyiz, yetişmemiz gereken birçok alan, ilgiye ihtiyacı olan çok vatandaşımız var. Ancak bu zorluk bizleri yıldırmayacak, halkımızın ve özellikle de yaşlı annelerimizin dertlerine çare olacağız." diyerek vatandaşların daima yanında olduğunu vurguladı.

Anneler Günü ve Engelliler Haftası nedeniyle Kiraz Belediyesinin katkılarıyla Belediye Düğün Salonunda Pazar günü düzenlenen 'Kiraz Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Umutlar Derneği Anneler Günü Programı'na katılan Şengül, Engelli annelerin daima yanında olduğunu belirtti. Kiraz'ın MHP'li Başkanı Şengül yaptığı konuşmada, 'Engelleri birlikte aşacağız, elele verip birçok başarılı projelere imza atacağız.' dedi. ŞENGÜL konuşmasında "Sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve inanılmaz özveriyle, bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetiştirilmemizi sağlayan başta şehit anneleri olmak üzere biricik annelerimizin anneler gününü en içten duygularımla kutluyorum. Annelerimiz, bizim ilk arkadaşımız, ilk yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en değerli hazinemizdir, sevginin ve saygının en yücesine layıktırlar. Annelerimize nerede olursa olsun onurlu bir yaşam sürdürmek belediye ve insan olarak birinci vazifemizdir." sözlerine yer verdi.

Kutlamalara Pazartesi de devam eden Şengül, halkla kucaklaşmaktan ve Anneler Günü dolayısıyla yaşlıları ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kiraz'da 'Anneler Günü' Bir Hafta Kutlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement