Kırıkkale'de "Huzur Köy Psikoeğitim" düzenlendi - Son Dakika

Kırıkkale'de "Huzur Köy Psikoeğitim" düzenlendi

24.05.2022 12:56
Kırıkkale'de "Huzur Köy Psikoeğitim" düzenlendi

Kırıkkale Valiliği tarafından "bağımlılığın doğası ve ailenin önemi" konulu "Huzur Köy Psikoeğitim" semineri düzenlendi.

Kırıkkale Valiliği tarafından "bağımlılığın doğası ve ailenin önemi" konulu "Huzur Köy Psikoeğitim" semineri düzenlendi.

Kırıkkale İl Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen "bağımlılığın doğası ve ailenin önemi" konulu "Huzur Köy Psikoeğitim" seminerinde konuşan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, "Bağımlılıkla mücadele sadece polisiye tedbirlerle veya kurumların gayretiyle yeterli düzeyde toplumu koruyacak bir alan değildir. Madde ise hiçbir sosyal statü tanımadan toplumun her kategorisinden kişileri tesir altına alabilir. Kanaatimce bu konudaki en fazla fayda sağlayacak hizmet Ailelerle gerçekleştirilecek önleyici-bilgilendirici-ön alıcı faaliyetlerdir. İlimizde her hafta sonu valiliğimiz himayelerinde Türk PDR derneğince bağımlı yakını olsun olmasın bütün istekli ailelere ve fertlere 'Aile Psikoeğitim Seminerler' verilmektedir" dedi.

Seminere konuşmacı olarak katılan Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Barbaros Yalçın ise "bağımlılığın doğası ve ailenin önemi" hakkında katılımcılara bilgiler aktardı. - KIRIKKALE

YORUMLAR
500
Son dakika ekonomi: 3 senede kendini amorti edecek kazançlı yatırım, 5 milyon liraya kuruldu Son dakika ekonomi: 3 senede kendini amorti edecek kazançlı yatırım, 5 milyon liraya kuruldu Sulama göletine düşen yaşlı adam hayatını kaybetti Sulama göletine düşen yaşlı adam hayatını kaybetti Son dakika haberi! Kırıkkale'de bir kişi gölette ölü bulundu Son dakika haberi! Kırıkkale'de bir kişi gölette ölü bulundu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırıkkale'de 'Huzur Köy Psikoeğitim' düzenlendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement