Engelli vatandaşların yüzünü güldüren program - Son Dakika

Engelli vatandaşların yüzünü güldüren program

25.05.2022 17:19

Engelli vatandaşların yüzünü güldüren program -Kırşehir'de 82 akülü ve 65 tekerlekli sandalye sahiplerine ulaştı Ülkü Ocakları Başkanı Nurullah Yağmur: -"Yaptığımız davranış STK'lara örnek olmalı" Kırşehir'de, Türk İslam Kültür Vakfı ve Ülkü Ocakları tarafından organize edilen etkinlikte verilen...

Engelli vatandaşların yüzünü güldüren program

- Kırşehir'de 82 akülü ve 65 tekerlekli sandalye sahiplerine ulaştı

Ülkü Ocakları Başkanı Nurullah Yağmur:

-"Yaptığımız davranış STK'lara örnek olmalı"

KIRŞEHİR - Kırşehir'de, Türk İslam Kültür Vakfı ve Ülkü Ocakları tarafından organize edilen etkinlikte verilen 82 akülü ve 65 tekerlekli sandalye engelli vatandaşların yüzünü güldürdü.

Cacabey Meydanında düzenlenen organizasyonda konuşan Ülkü Ocakları Kırşehir Şube Başkanı Nurullah Yağmur, 'Engelleri Kaldırıyoruz' Projesinden dolayı mutluluk duyduğunu aktardı. Yağmur, "Bizler bugün sevinçli bir güne uyanmayı bekledik. Fakat, 5 Vatan evladının üzücü haberi yüreklerimizi dağladı. Fakat sorumluluk projemizi de hayata geçirmekl zorundaydık. Ülkücüler olarak toplumda örnek bireyler olmanın yanı sıra Ülkü Ocakları olarak da diğer sivil toplum kuruluşlarına örnek olmak gibi bir vizyonumuz bulunmaktadır" diye konuştu.

Yeni tekerlekli ve akülü engelli araçlarına kavuşan vatandaşlar ise yapılan organizasyondan mutlu olduklarını belirtti. Programda Türk İslam Kültür Vakfı Başkanı Tahsin Çetinkaya'ya, Özbağ Belde Belediye Başkanı Rasim Arazay ve Ülkü Ocakları Başkanı tarafından hediye takdimi yapıldı.

YORUMLAR
500
Lapseki kirazı üreticisinin yüzünü güldürdü Lapseki kirazı üreticisinin yüzünü güldürdü Tunceli'de hasadına başlanan arpa, çiftçinin yüzünü güldürdü Tunceli'de hasadına başlanan arpa, çiftçinin yüzünü güldürdü
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Engelli vatandaşların yüzünü güldüren program - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement