Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi - Son Dakika

Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi

17.12.2021 12:55
Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi

Doğal taştan üretilen kişiye özel kodlama bileklik ve çeşit çeşit aksesuarlar yapan Şifamtaş firması, "Yılın En İyi Doğal Taş Firması" ödülüne layık görüldü.

Doğal taştan üretilen kişiye özel kodlama bileklik ve çeşit çeşit aksesuarlar yapan Şifamtaş firması, "Yılın En İyi Doğal Taş Firması" ödülüne layık görüldü.

Ruhsal ve fiziksel problemlere iyi geldiğine inanılan doğal taşları aksesuar olarak tüketiciyle buluşturan Şifamtaş, Türkiye'de başarılı olan firmaların belirlendiği Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar organizatörlüğünde yapılan 5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri'nde, ödüle layık görüldü. Firmanın sahibi ve doğal taş uzmanı Burcu İlhan, ödül törenine eşi Abdüssamet İlhan ile birlikte katıldı. Çok sayıda ünlü isimin katıldığı, Mazhar Alanson'un konser verdiği gala gecesinde Burcu İlhan ödülünü, Tuğba Özay ve Şenol İpek'in elinden aldı. Crazy Prodüksiyon tarafından düzenlenen etkinliğe Atiye Deniz, Berdan Mardini, Murat Yıldırım, Ayçam, Ebru Keskin, Taladro, Hülya Polat, Görkem Sevindik, Mert Öcal, Aslıhan Karalar, gibi ünlü isimler katıldı. Kırmızı halıda Ece Gürsel yaptığı röportajlar ile dikkat çekti. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, rafting yaptı İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, rafting yaptı Bakan Karaismailoğlu, 'Haydarpaşa Garı Arkeolojik ve Endüstriyel Miras Parkı'nda incelemelerde bulundu Açıklaması Bakan Karaismailoğlu, 'Haydarpaşa Garı Arkeolojik ve Endüstriyel Miras Parkı'nda incelemelerde bulundu Açıklaması Karaman'ın traverteni dünyaya satılıyor Karaman'ın traverteni dünyaya satılıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement