Konyaaltı'nda 23 Nisan Etkinlikleri - Son Dakika

Konyaaltı'nda 23 Nisan Etkinlikleri

24.04.2022 18:57
Konyaaltı'nda 23 Nisan Etkinlikleri

Konyaaltı Belediyesi, HayatPark’ta sabah 10:00’da başlayıp gece yarısına kadar devam eden etkinliklerle vatandaşlara 23 Nisan coşkusunu yaşattı.

Konyaaltı Belediyesi, HayatPark'ta sabah 10: 00'da başlayıp gece yarısına kadar devam eden etkinliklerle vatandaşlara 23 Nisan coşkusunu yaşattı.

Konyaaltı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 102'nci yılı kutlamaları kapsamında HayatPark'ta gece geç saatlere kadar süren çeşitli aktiviteler düzenledi. 23 Nisan sabahı saat 10: 00'da çocuk kortejiyle başlayan etkinlikler çocuklara yönelik organizasyonlarla gün boyu sürdü. Gün batana kadar devam eden etkinliklere iftar dolayısıyla bir süre ara verilirken, coşku iftar sonrası kaldığı yerden devam etti.

CENGİZ ATEŞ KONSERİ

İlk olarak Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu farklı yörelere has oyunlarıyla izleyicilerin karşısına çıkarken, sonrasında özellikle 90'lı yılların şarkıları ve milli marşlarla 23 Nisan coşkusunu zirveye tırmandıran Cengiz Ateş, vatandaşlara keyifli bir bahar akşamı yaşattı. Konser öncesinde kısa bir konuşma yapan Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, çocuklara HayatPark'ta yaşanan gün gibi güzel bir gelecek bırakmak istediklerini söyledi. Bostan, konuşma sonrasında solist Cengiz Ateş'e çiçek ve plaket takdim etti.

YORUMLAR
500
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Konyaaltı'nda 23 Nisan Etkinlikleri - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement