KOMER Şirketinin Genel Kurulu Toplandı - Son Dakika
Yerel

KOMER Şirketinin Genel Kurulu Toplandı

KOMER Şirketinin Genel Kurulu Toplandı

Başbakan Erdoğan tarafından hizmete açılan Kuşadası Efes Kongre Merkezi'ni işleten KOMER şirketinin olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

15.04.2014 23:02  Güncelleme: 00:18

Avrupa'nın en büyük kongre merkezleri arasında yer alan ve 5 ay önce Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından hizmete açılan Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nin işleten KOMER şirketinin olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Genel kurulda yeni dönemde görev yapacak olan KOMER'in yeni yönetim kurulu da belirlendi

Toplantıya KOMER Başkanı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Derneği Başkanı (TÜRSAB) Başaran Ulusoy, Aydın Vali Yardımcısı Muhsin Çatmadım, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halit Şakar ve Kuşadası Otelciler Derneği Başkanı (KODER) Tacettin Özden katıldı.

KOMER Yönetim Kurulu başkanı da olan TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'un açılış konuşmasında KOMER'in başlangıcından itibaren bugün gelinen noktayı anlattı ve şampiyon olmaktan daha da önemlisinin şampiyonluğu korumak olduğunu belirtti. "KOMER'den memnun olan kitlelerin çoğalması bizi de memnun ediyor" diyen Ulusoy, KOMER'in herkesin ekmek yiyebileceği, sadece Kuşadası ve çevresinin değil Ege'nin tesisi olduğunu dile getirdi. Ulusoy toplantıya katılan Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı'ya hayırlı olsun dileklerini ileterek yönetim kurulunda yer almasını ve kendilerine destek olmasını istedi.

Gündem maddeleriyle devam eden genel kurulda, 2013 yılına ait Faaliyet Raporu, bilanço ve gelir gider tablosunun ibra edilerek oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından 3 yıl süreyle görev yapacak yeni yönetim ve denetim kurulları seçildi. Başaran Ulusoy başkanlığındaki KOMER'in yeni yönetim kurulunda Çetin Arslan, Tevfik Bağcı, Halil İbrahim Aktemur, Serdar Akdoğan, Emin Erdem, Ali Onaran, Semih Selimoğlu, Hamdi Turşucu, Ayter temsilcisi ve Günüz Atış yer aldı. Denetim Kurulu üyeliklerine ise Metin Akar, Cahit Erol, Baki Özarslan, Ercan Mahmut Durmuş seçildi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel KOMER Şirketinin Genel Kurulu Toplandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement