Kuşadası'na Sun Princess ile binlerce turist geldi - Son Dakika
Yerel

Kuşadası'na Sun Princess ile binlerce turist geldi

Kuşadası\'na Sun Princess ile binlerce turist geldi

Dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan Sun Princess, Kuşadası Limanı'na yanaşarak 3 bin 745 turist getirdi. Turistler, kenti gezerken Neopolis heykellerine hayran kaldı.

04.03.2024 09:15  Güncelleme: 09:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kuşadası'na dünyanın en büyük yolcu gemilerinden biri olan Sun Princess ile 3 bin 745 turist geldi. Gemiden inerek kenti dolaşan turistler, sahilde sergilenen Neopolis heykellerine hayran kaldı.

Dünyanın en büyük ve yeni kruvaziyerlerinden biri olan Sun Princess, sabah saatlerinde Kuşadası Limanı'na yanaştı. Kuşadası'na ilk seferini yapan kruvaziyer ile kente büyük bölümü ABD vatandaşı olan 3 bin 745 turist ve 1675 mürettebat geldi. Gemiden inen turistlerin bir kısmı turlarla Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi'ni ziyaret etmeye gitti. Tura katılmayanlar ise turistik çarşılarda alışveriş yaptı. Kenti gezen turistler, Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kuşadası Neopolis Heykel Sempozyumu kapsamında ortaya çıkan ve sahil bandında sergilenen heykellere hayran kaldı. Turistler, heykellerin önünde bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaştığı görüldü. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kuşadası'na Sun Princess ile binlerce turist geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement