Malatya'da yeni sağlık müdürü göreve başladı - Son Dakika

Malatya'da yeni sağlık müdürü göreve başladı

28.06.2022 13:31
Malatya'da yeni sağlık müdürü göreve başladı

Malatya'da yeni Sağlık İl Müdürü Erhan Berk göreve başladı.

Malatya'da yeni Sağlık İl Müdürü Erhan Berk göreve başladı.

Malatya Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli'nin 4,5 yıl görev yapmasından sonra görev süresinin dolmasıyla tekrar İnönü Üniversitesi'ndeki görevine dönmesiyle Malatya Sağlık İl Müdürlüğü'ne atanan Erhan Berk göreve başladı. 1977 Malatya doğumlu olan Berk, ilk, orta, lise eğitimini Malatya'da tamamladı. 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Berk, 2002-2004 yılları arasında Van Başkale' de mecburi hizmetini tamamladı. 2009 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı eğitimini tamamlayan Berk, 2009-2012 yılları arasında Malatya'nın Darende ilçesi Hulusi Efendi Devlet Hastanesin' de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı. Berk, 2012-2014 yılları arasında aynı hastanede Başhekimlik görevini yaptı. 2014-2017 yılları arasında Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekimlik görevinde bulunan Berk, 2017 - 2022 yılları arasında Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Hasan Çalık Devlet Hastanesinde Başhekim olarak çalışmakta iken 27 Haziran 2022 tarihinde Malatya İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Berk, evli ve 2 çocuk babası. - MALATYA

YORUMLAR
500
Malatya Ticaret Borsası Malatya Ticaret Borsası Malatya Arguvanspor kampa giriyor Malatya Arguvanspor kampa giriyor Malatya'da otomobil ile pikabın çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı Malatya'da otomobil ile pikabın çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Malatya'da yeni sağlık müdürü göreve başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement