Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti

08.01.2012 21:08
Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Adana'ya yeni kurulan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Adem Ersoy'u ziyaret etti.

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Adana'ya yeni kurulan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy'u ziyaret etti.

AK Parti Adana il Başkanlığından yapılan yazıyı açıklamaya göre Erdinç, Yüreğir Belediye Meclis üyesi Yaşar Turan ile beraber yaptığı ziyarette, Rektör Ersoy'a yeni görevinde başarılar diledi.

Üniversitenin Adana'ya katkısının büyük olacağını vurgulayan Erdinç, "Yeni kurulan bu üniversitemizin Adana'ya ve ülkemize hayırlı çalışmalar ve buluşlar yapıp, katkılar sağlayacağına inancım tamdır. Bizler, sizlerin her konuda destekçisi olamaya devam edeceğiz. Yapacağınız projeler ve çalışmalarda her türlü katkıyı sağlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın" ifadelerine er verdi.

Rektör Adem Ersoy ise marka bir üniversite olmak için yola çıktıklarını vurulayarak, "Sanayicilerle beraber hareket edip, onları tek tek ziyaret edeceğiz. Bilim ve teknolojiye katkı sağlayacak projeleri onlara anlatacağız. İnanıyorum ki onların bu tür projelere kesintisiz destekleri olacaktır" ifadelerini kullandı.

- ADANA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK Parti İl Başkanlığından basın mensuplarına iftar AK Parti İl Başkanlığından basın mensuplarına iftar Burhaniye'de iftar yemekleri yüzlerce vatandaşı buluşturuyor Burhaniye'de iftar yemekleri yüzlerce vatandaşı buluşturuyor AK Parti Sözcüsü Çelik'ten, PKK/YPG'lilerin Fransa Senatosunda ağırlanmasına tepki Açıklaması AK Parti Sözcüsü Çelik'ten, PKK/YPG'lilerin Fransa Senatosunda ağırlanmasına tepki Açıklaması

Son Dakika Yerel Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti - Son Dakika


Advertisement