Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti

08.01.2012 21:08
Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Adana'ya yeni kurulan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Adem Ersoy'u ziyaret etti.

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Adana'ya yeni kurulan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy'u ziyaret etti.

AK Parti Adana il Başkanlığından yapılan yazıyı açıklamaya göre Erdinç, Yüreğir Belediye Meclis üyesi Yaşar Turan ile beraber yaptığı ziyarette, Rektör Ersoy'a yeni görevinde başarılar diledi.

Üniversitenin Adana'ya katkısının büyük olacağını vurgulayan Erdinç, "Yeni kurulan bu üniversitemizin Adana'ya ve ülkemize hayırlı çalışmalar ve buluşlar yapıp, katkılar sağlayacağına inancım tamdır. Bizler, sizlerin her konuda destekçisi olamaya devam edeceğiz. Yapacağınız projeler ve çalışmalarda her türlü katkıyı sağlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın" ifadelerine er verdi.

Rektör Adem Ersoy ise marka bir üniversite olmak için yola çıktıklarını vurulayarak, "Sanayicilerle beraber hareket edip, onları tek tek ziyaret edeceğiz. Bilim ve teknolojiye katkı sağlayacak projeleri onlara anlatacağız. İnanıyorum ki onların bu tür projelere kesintisiz destekleri olacaktır" ifadelerini kullandı.

- ADANA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Milletvekili Erdinç, Rektör Ersoy'u Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Erdoğan'dan Suriye-Irak tezkeresine 11:06 Son Dakika! Erdoğan'dan Suriye-Irak tezkeresine "Hayır" oyu veren CHP ve HDP'ye tepki: Cibilliyetlerinin gereğini yaptılar Koronalı anne, doğum yaptıktan sonra yaşamını yitirdi 10:51 Koronalı anne, doğum yaptıktan sonra yaşamını yitirdi Patates söküm makinesi ile traktör arasında kalan adam hayatını kaybetti 10:44 Patates söküm makinesi ile traktör arasında kalan adam hayatını kaybetti
Ali Koç sinirden taraftarın üstüne yürüdü! Taraftar tezahürat yaptı 10:40 Ali Koç sinirden taraftarın üstüne yürüdü! Taraftar tezahürat yaptı Kulislerin konuştuğu o iddia: Kemal Kılıçdaroğlu'nun kafasındaki Cumhurbaşkanı adayı Özgür Demirtaş 10:33 Kulislerin konuştuğu o iddia: Kemal Kılıçdaroğlu'nun kafasındaki Cumhurbaşkanı adayı Özgür Demirtaş Son dakika ekonomi haberleri! Güncel ekonomi gelişmeleri 10:20 Son dakika ekonomi haberleri! Güncel ekonomi gelişmeleri
Doktor adayları için kadavra bulmakta zorlanıyor! Fakülteler, 16 bin dolara yurt dışından ithal ediyor 09:49 Doktor adayları için kadavra bulmakta zorlanıyor! Fakülteler, 16 bin dolara yurt dışından ithal ediyor Okuyan köy! 350 nüfuslu Zile'de 1 başbakan yardımcısı, orgeneral ve 20 tane profesör yetişti 09:41 Okuyan köy! 350 nüfuslu Zile'de 1 başbakan yardımcısı, orgeneral ve 20 tane profesör yetişti
Advertisement