Mudanya Lezzet Şenliği'ne Coşkulu Kapanış - Son Dakika

Mudanya Lezzet Şenliği'ne Coşkulu Kapanış

05.07.2022 09:35
Mudanya Lezzet Şenliği'ne Coşkulu Kapanış

Mudanya Belediyesi’nin üç gün boyunca lezzet ve eğlenceyi bir araya getirdiği Mudanya Lezzet Şenliği, Semih Kandemir ve Riva Orkestrası konseriyle sona erdi.

Mudanya Belediyesi'nin üç gün boyunca lezzet ve eğlenceyi bir araya getirdiği Mudanya Lezzet Şenliği, Semih Kandemir ve Riva Orkestrası konseriyle sona erdi.

Mudanya Lezzet Şenliği, kentin mutfak kültürüne ait vazgeçilmez tatlarını eğlence ile bir araya getirdi. Mütareke Meydanı'nda üç gün boyunca süren etkinlik, Semih Kandemir ve Riva Orkestrası konseriyle sona erdi.

Şenlik boyunca 200'e yakın stant kurulurken, yöresel tatlar, el sanatları ve hediyelik eşyalar, Mudanyalıların beğenisine sunuldu. Şenlik kapsamında "En Lezzetli Zeytinyağlı Yemek, En Güzel Ot Yemeği ve En Güzel Tatlı" yarışmalarında ilk 3'e giren yarışmacılar ödüllendirildi.

Semih Kandemir ve Riva Orkestrası konseri sonrasında konuşma yapan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve geldiğinde Mudanya'nın var olan tüm değerlerini yaşatma sözü verdiğini hatırlatarak, "Mudanyamızın bereketi ile üç gün boyunca kentimizde bayram yaşadık. Şenlik kapsamında konserlerle coştuk, en güzel şarkıları hemşehrilerimizle hep birlikte söyledik, şarkılarda buluştuk. Birbirinden özel tatları, kentimizin bereketini Bursalılarla buluşturan katılımcılarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz gün Mudanya'da güzel şeyler olacak, Mudanya ile herkes gurur duyacak demiştim. Mudanya'da her şey çok güzel olmaya devam edecek" dedi.

YORUMLAR
500
Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz'dan Buski'ye Tirilye Çağrısı Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz'dan Buski'ye Tirilye Çağrısı Mudanya Yaz Spor Okullarında sertifika sevinci Mudanya Yaz Spor Okullarında sertifika sevinci Açık Havada Sinema Günleri Başladı Açık Havada Sinema Günleri Başladı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Mudanya Lezzet Şenliği'ne Coşkulu Kapanış - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement