Son dakika Mudanya Belediyesi haberleri, Mudanya Belediyesi son dakika, son dakika Mudanya Belediyesi

Son Dakika Mudanya Belediyesi Haberleri

Son dakika Mudanya Belediyesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mudanya belediyesi haberleri anında burada.


 • 30.09.2023 30 Eyl 12:58 Mudanya'da inşaat çalışması nedeniyle yollar kapatıldı Mudanya'da inşaat çalışması nedeniyle yollar kapatıldı

  Mudanya Belediyesi, Ömerbey Mahallesi'nde inşaatına başlanan bir sitenin temel kazısı sırasında bazı binaların istinat duvarlarında ve yolda yarıklar oluşması üzerine sorumlular hakkında idari ve yasal işlem başlattı. Yolda yarıkların oluşması ile birlikte Sanayi Caddesi ve Huzur Caddesi Mudanya Belediyesi tarafından ulaşıma kapatıldı. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, konuyla ilgili yapılan incelemeler sonucunda tedbirler alındığını ve bölgedeki toprak hareketliliğinden etkilenen 6 adet yapının tahliye edilmesi için işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

 • 20.09.2023 20 Eyl 23:45 Mudanya Belediyesi Tarım İle Dayanışmayı Büyütüyor Mudanya Belediyesi Tarım İle Dayanışmayı Büyütüyor

  Mudanya Belediyesi, Çekrice Mahallesi'nde 48 dönümlük araziye ektiği ayçiçeklerinin hasadını törenle gerçekleştirdi. Elde edilecek yağlar, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Belediye, toplam 308 dönüm arazide buğday ve ayçiçeği ekimlerinin ve hasatlarının dönüşümlü olarak devam edeceğini belirtti.

 • 20.09.2023 20 Eyl 14:30 Mudanya Belediyesi Ayçiçeği Hasadı Töreni Mudanya Belediyesi Ayçiçeği Hasadı Töreni

  Mudanya Belediyesi, Çekrice Mahallesi'nde 48 dönümlük araziye ektiği ayçiçeklerinin hasadını törenle gerçekleştirdi. Hasadın ardından elde edilecek yağlar, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

 • 18.09.2023 18 Eyl 17:48 Mudanya'da Siyah İncir Şenliği Mudanya'da Siyah İncir Şenliği

  Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen Kara İncir Şenliği, üretimi artırmak, üreticiyi desteklemek ve Mudanya'nın tarımsal değerlerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirildi. Şenlikte yapılan yarışmalar ve gösteriler renkli görüntülere sahne oldu. En Kaliteli İncir ve En Lezzetli İncir Tatlısı yarışmalarında dereceye girenler ödüllendirildi. Şenliğe katılan Bursalı sanatçı Esra Akman ise eğlenceli bir konser verdi. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya'nın tarımsal ürünlerini desteklemeye devam edeceklerini belirtti ve geceyi İzmir Marşı söyleyerek sonlandırdı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 13:04 Mudanya 5. Kitap Fuarı Cumhuriyet ve Demokrasi Temasıyla Son Buldu Mudanya 5. Kitap Fuarı Cumhuriyet ve Demokrasi Temasıyla Son Buldu

  Mudanya Belediyesi'nin düzenlediği 5. Kitap Fuarı, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak gerçekleştirildi. Fuar kapsamında yayınevleri, akademisyenler, gazeteci-yazarlar ve siyasetçiler Bursalı kitapseverlerle buluştu. Ayrıca söyleşiler, atölye etkinlikleri ve konserler de düzenlendi.

 • 20.08.2023 20 Ağu 19:18 Mudanya 5. Kitap Fuarı 'Cumhuriyet ve Demokrasi' temasıyla başladı Mudanya 5. Kitap Fuarı 'Cumhuriyet ve Demokrasi' temasıyla başladı

  Mudanya 5. Kitap Fuarı 'Cumhuriyet ve Demokrasi' temasıyla başladı Mudanya Belediyesi'nin Yayıncılar Kooperatifi işbirliğiyle düzenlediği Mudanya Kitap Fuarı'nın beşincisi 'Cumhuriyet ve Demokrasi' temasıyla başladı.

 • 20.08.2023 20 Ağu 17:37 Mudanya 5. Kitap Fuarı Başladı Mudanya 5. Kitap Fuarı Başladı

  Mudanya Belediyesi’nin Yayıncılar Kooperatifi (YAYKOOP) iş birliğiyle düzenlediği Mudanya Kitap Fuarı’nın beşincisi “Cumhuriyet ve Demokrasi” temasıyla başladı.

 • 18.08.2023 18 Ağu 12:13 Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Birliği, Marmara Depremi'nin 24. yılında halkı bilgilendirdi Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Birliği, Marmara Depremi'nin 24. yılında halkı bilgilendirdi

  Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Birliği (MAK), 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 24. yılında kullandığı malzemeleri tanıtarak halkı bilgilendirdi. MAK ekibi, deprem öncesi, anı ve sonrasında yapılacaklar, arama-kurtarma faaliyetleri ve haberleşme konularında vatandaşları bilgilendirdi. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, MAK ekibinin başarılı çalışmalarıyla örnek teşkil ettiğini belirterek teşekkür etti ve depreme hazırlık için Bursa Teknik Üniversitesi ile protokol yapma hazırlığı içinde olduklarını söyledi.

 • 31.07.2023 31 Tem 12:51 Tirilye Zeytin Şenliği'nde Coşku Tirilye Zeytin Şenliği'nde Coşku

  Tirilye'de düzenlenen Zeytin Şenliği, zeytin üretimi, yarışmalar ve konserlerle coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen şenlikte, en lezzetli zeytin, zeytinyağı ve meze yarışmaları yapıldı. Ayrıca, Mudanya Bandosu ve Mudanya Beledisi Halk Dansları Topluluğu gösterileriyle şenlik renklendi. Şenlikte ayrıca, zeytinyağı, zeytin, sabun ve kozmetik ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, şenlikteki etkinliklere katılanlara hediyeler dağıttı ve şenliklerin Mudanya'nın ürünlerinin tanıtımına katkı sağladığını belirtti.

 • 29.07.2023 29 Tem 17:02 Mudanya Körfezi Açık Deniz Yüzme Maratonu Sona Erdi Mudanya Körfezi Açık Deniz Yüzme Maratonu Sona Erdi

  Yalova'nın Kapaklı köyü ile Bursa'nın Mudanya ilçesi arasında düzenlenen Mudanya Körfezi Açık Deniz Yüzme Maratonu sona erdi. Etkinlikte, Kapaklı'dan yüzmeye başlayan 3'ü kadın 15 sporcuya deniz polisi ekipleri eşlik etti. Maratonu tamamlayan sporcular, alkışlarla karşılandı. Gelecek sene uluslararası katılıma açılacak olan yarışmada erkeklerde Alper Gezmiş, İlker Kirişçiler ve Dursun Saru, kadınlarda ise Sanem Dilek, Yasemin Altintaş ve Zeynep Türkay dereceye girdi.

 • 19.07.2023 19 Tem 15:24 Mudanya'da Buğday Hasadı Törenle Gerçekleştirildi Mudanya'da Buğday Hasadı Törenle Gerçekleştirildi

  Mudanya Belediyesi'nin 'Topraktan Halka, Tarladan Sofraya' projesi kapsamında Balabancık Mahallesi'nde ekimi yapılan buğdayların hasat töreni düzenlendi. Törene CHP Bursa Milletvekilleri, Mudanya Belediye Başkanı ve diğer yetkililer katıldı. Mudanya Belediyesi, kırsal alanlarda belediye arazilerini üretime açarak, ayçiçeği ve buğday üretimi yapıyor. Elde edilen ürünler ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor.

 • 16.07.2023 16 Tem 21:49 Bursa'daki 5 dönümlük makilik alan küle döndü Bursa'daki 5 dönümlük makilik alan küle döndü

  Bursa'nın Mudanya ilçesindeki 5 dönümlük makilik alanda çıkan yangın, hızla büyüyerek kontrol altına alındı. Bursa Orman Bölge Müdürlüğü, Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Mudanya Belediyesi ekipleri karadan, helikopter ise havadan müdahale etti. Alevler, yerleşim bölgesine ulaşmadan söndürüldü.

 • 13.07.2023 13 Tem 09:25 Bursa'da Sahillerde Denetleme Yapıldı Bursa'da Sahillerde Denetleme Yapıldı

  Bursa'nın Mudanya ilçesinde bulunan Eşgel Sahili'nde jandarma, sahil güvenlik ve zabıta ekipleri tarafından toplum kuralarına uyulması yönünde denetleme yapıldı. Denetleme sırasında çadır kurulması, iç çamaşırlarıyla denize girilmesi ve nargile içilmesi gibi olumsuz durumlar tespit edildi ve uyarılarda bulunuldu.

 • 05.07.2023 05 Tem 17:11 Mudanya Belediyesi, ortak yaşam alanlarında kötü görüntülere müdahale edecek Mudanya Belediyesi, ortak yaşam alanlarında kötü görüntülere müdahale edecek

  Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sahil ve plajlarda halkın ortak kullanımını engelleyecek şekilde çadır kurulması, nargile içilmesi, iç çamaşırıyla denize girilmesi gibi görüntülere karşı müdahale edecek. Kabahatler Kanunu gereğince uygunsuz görüntülere neden olanlara müdahale edilecek ve yasaklar hatırlatılacak. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, halkın şikayetleri üzerine müdahalelerin artırılacağını ve sahillerin huzurlu ve güvenli bir ortamda kullanılmasını sağlayacaklarını belirtti.

 • 01.07.2023 01 Tem 10:41 Bursa'da Yakılan Köpeğin Şüphelileri Aranıyor Bursa'da Yakılan Köpeğin Şüphelileri Aranıyor

  Bursa'da 5-6 aylık bir köpeğin arka ayakları kesilip yakıldıktan sonra yol kenarına atılması olayıyla ilgili polis çalışma başlattı. Olay yerinde bulunan köpek otopsi için Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne götürüldü. Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Üyesi Filiz Ayhan, köpeğin durumunu takip edeceklerini belirtti ve failin bulunmasını istedi.

 • 25.06.2023 25 Haz 13:06 Mudanya'nın bağımsızlığına giden yolu açan kahramanlar anıldı Mudanya'nın bağımsızlığına giden yolu açan kahramanlar anıldı

  Mudanya'nın İngilizler tarafından işgali sırasında bağımsızlığa giden yolu açan Kahraman Şükrü Çavuş ve silah arkadaşları, şehit edilişlerinin 103. yılında İskele Meydanı Şehitlik Anıtı önünde düzenlenen törenle anıldı. Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen törene siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Konuşmaların ardından katılımcılar Şükrü Çavuş Anıtı'na karanfil bıraktı. Anma töreni kapsamında öğle namazında Mudanya Belediyesi tarafından şehitlerin ruhuna mevlit okutularak, lokma ikram edildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 15:42 Mudanya Belediyesi Hava Kalitesi Ölçüm İstasyonu Kuruyor Mudanya Belediyesi Hava Kalitesi Ölçüm İstasyonu Kuruyor

  Mudanya Belediyesi, iklim değişikliğinin halk sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için Hava Kalitesi Ölçüm İstasyonu kurulumuna başladı. Güzelyalı'da İDO çıkışı ve lambalarda, Tirilye Sanat Evi önü, Mudanya Balıkçı Barınağı ile Mudanya İskele Meydanı olmak üzere 5 ayrı noktada ölçüm cihazları kurulacak. Hava kalitesi ve sıcaklık/nem gibi veriler, anlık olarak belediyenin web sitesine aktarılacak ve Mudanyalılar ilçedeki hava kalitesini ve sıcaklık dağılışını web panelinden takip edebilecekler.

 • 16.06.2023 16 Haz 13:09 Mudanya Belediyesi Kreşleri Mezuniyet Heyecanı Yaşattı Mudanya Belediyesi Kreşleri Mezuniyet Heyecanı Yaşattı

  Mudanya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Zübeyde Ana Çocuk Akademisi ile M. Agah Bursalı Kreşi, 2022-2023 eğitim dönemi mezunlarını verdi. Mezuniyet belgelerini Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın elinden alan öğrenciler, sevinçlerini aileleriyle paylaştı. Başkan Türkyılmaz, çocukların çok yönlü gelişimlerine destek verdiklerini belirterek, eğitimde fırsat eşitliğini sağladıklarını vurguladı.

 • 15.06.2023 15 Haz 15:29 Mudanya Belediyesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne devredilen binayı geri aldı Mudanya Belediyesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne devredilen binayı geri aldı

  Mudanya Belediyesi, belediye mülkiyetinde olmasına rağmen Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından mazbut Bahram Vakfı'na devredilen Zabıta Müdürlüğü binası ile ilgili açtığı iptal davasını kazandı. Mudanya 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Bahram Vakfı adına olan tapu kaydını iptal ederek, Mudanya Belediyesi adına tapuya kayıt ve tesciline hükmetti. Başkan Hayri Türkyılmaz, 'Belediye Başkanlığı adına kayıtlı binamızın ne olduğu belirsiz bir vakfa hukuksuzca devredilmesine izin vermedik' dedi.

 • 15.06.2023 15 Haz 14:55 Mudanya Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü binası davasını kazandı Mudanya Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü binası davasını kazandı

  Mudanya Belediyesi, mülkiyetinde olmasına rağmen Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından mazbut Bahram Vakfı'na devredilen Zabıta Müdürlüğü binası ile ilgili açtığı iptal davasını kazandı. Mahkeme, tapu kaydını iptal ederek, taşınmazın belediye adına kaydedilmesine hükmetti.

 • 07.06.2023 07 Haz 15:07 Mudanya Belediyesi, 150 personel alımı için 2 binin üzerinde başvuru aldı Mudanya Belediyesi, 150 personel alımı için 2 binin üzerinde başvuru aldı

  Mudanya Belediyesi MUDBEL A.Ş üzerinden çeşitli branşlarda 150 personel alımı yapacağını duyurdu. İlana 3 günde 2 binin üzerinde başvuru geldi. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, genç işsizliğinin kronik bir sorun olduğunu belirterek, Mudanya'da yoksulluğu ve işsizliği sıfırlamak istediklerini söyledi.

 • 07.06.2023 07 Haz 10:18 Mudanya Belediyesi 150 personel alımı için ilan verdi, 2000'den fazla başvuru yapıldı Mudanya Belediyesi 150 personel alımı için ilan verdi, 2000'den fazla başvuru yapıldı

  Mudanya Belediyesi MUDBEL A.Ş. üzerinden çeşitli branşlarda 150 personel alımı yapacağını duyurdu. İlana 3 günde 2000'den fazla başvuru yapıldı. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, gençleri işsiz kalmayan bir ilçe olarak anılmak için çalıştıklarını belirtti.

 • 05.06.2023 05 Haz 13:29 Mudanya Belediyesi, Cadde ve Sokaklarda Yol Çalışmalarını Sürdürüyor Mudanya Belediyesi, Cadde ve Sokaklarda Yol Çalışmalarını Sürdürüyor

  Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bademli, Hasköy, Hançerli ve Esence'de toplamda 8 bin metrekare alanda parke çalışması başlattı. İlçe genelinde birçok mahallede eş zamanlı olarak parke ve yol açma çalışmaları devam ediyor. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, vatandaşların sağlıklı ulaşım şartlarına kavuşması için çalışmaların gece gündüz devam edeceğini belirtti.

 • 01.06.2023 01 Haz 09:49 Mudanya Belediyesi, Sayıştay denetiminden başarıyla çıktı Mudanya Belediyesi, Sayıştay denetiminden başarıyla çıktı

  Sayıştay Müfettişleri'nin Mudanya Belediyesi'nin 2022 yılını kapsayan incelemesi tamamlandı. Belediyenin iş ve işlemlerinde kanunlara uyduğu değerlendirilirken, Başkan Hayri Türkyılmaz, geride bıraktığı 9 yıllık dönemde tüm denetimlerden tertemiz çıktıklarını söyledi.

 • 31.05.2023 31 May 13:23 Mudanya Belediyesi, Sayıştay denetiminden başarıyla çıktı Mudanya Belediyesi, Sayıştay denetiminden başarıyla çıktı

  Sayıştay müfettişlerinin Mudanya Belediyesi'nin 2022 yılını kapsayan incelemesi tamamlandı. Hazırlanan taslak raporda, belediyenin iş ve işlemlerinde kanunlara uyduğu değerlendirilirken; Başkan Hayri Türkyılmaz, geride bıraktığı 9 yıllık dönemde tüm denetimlerden tertemiz çıktıklarını söyledi.

 • 30.05.2023 30 May 12:17 Güzelyalı Yat Limanı'nın BURULAŞ'a devredilmesi kararı iptal edildi Güzelyalı Yat Limanı'nın BURULAŞ'a devredilmesi kararı iptal edildi

  Bursa 4. İdare Mahkemesi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından 2020 yılında Büyükşehir Belediyesi'ne geçici olarak devredilen Güzelyalı Yat Limanı ve Balıkçı Barınağı'nın yat limanı kısmının BURULAŞ tarafından işletilmesine ilişkin kararı iptal etti.

 • 27.05.2023 27 May 14:41 Mudanya Belediyesi Kumyaka Meydan Projesi Çalışmalarına Başladı Mudanya Belediyesi Kumyaka Meydan Projesi Çalışmalarına Başladı

  Mudanya Belediyesi, Kumyaka Mahallesi için meydan projesi çalışmalarına başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, proje hakkında Kumyaka halkına bilgi verdi. Proje kapsamında çocuk oyun alanı, dinlenme alanı, yöresel satış bölümleri gibi alanlar planlanıyor.

 • 27.05.2023 27 May 14:15 Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Hentbol Takımı şampiyonluğu kutladı Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Hentbol Takımı şampiyonluğu kutladı

  Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, Kadınlar Hentbol 1'inci Ligi'ni şampiyon tamamlayarak Süper Lig'e çıktı. Şampiyonluğu Mudanya'da kutlayan takım, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın da katıldığı etkinlikte coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi.

 • 27.05.2023 27 May 13:21 Kumyaka Meydanı Proje Demokrasisi ile Şekillenecek Kumyaka Meydanı Proje Demokrasisi ile Şekillenecek

  Mudanya Belediyesi, Kumyaka Mahallesi için meydan projesi çalışmalarına başladı. Proje demokrasisi ile şekillenecek meydan, mahallenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanacak.

 • 10.05.2023 10 May 15:50 Mudanya Belediyesi Tirilye Kabristan Sokakta Üstyapı Çalışmalarına Başladı Mudanya Belediyesi Tirilye Kabristan Sokakta Üstyapı Çalışmalarına Başladı

  Mudanya Belediyesi, Tirilyeliler tarafından sıklıkla kullanılan mezarlık yolunda yaşanan sıkıntıyı çözmek için üstyapı çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalara başlarken, yol düzenleme ve malzeme seriminin ardından kısa süre içinde sokak parke ile kaplanacak. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, mahalle sakinlerinin daha fazla mağduriyet yaşamaması için çalışmaların başlatıldığını belirtti.

 • 09.05.2023 09 May 16:08 Mudanya Belediyesi, Tirilye Mezarlık Yolunda Çalışmalara Başladı Mudanya Belediyesi, Tirilye Mezarlık Yolunda Çalışmalara Başladı

  Mudanya Belediyesi, Tirilye Mezarlık yolunda yağmur suyu toplama hattı için çalışmalara başladı.

 • 03.05.2023 03 May 16:18 Bursa'da Ali Bakır Sitesi sakinleri heyelan tehlikesine rağmen evlerini boşaltmıyor Bursa'da Ali Bakır Sitesi sakinleri heyelan tehlikesine rağmen evlerini boşaltmıyor

  Mudanya Belediyesi, Ali Bakır Sitesi sakinlerinin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak durumu ortadan kaldırmak için istinat duvarlarının yapımına başladı. Ancak ev sahipleri, 3 ay önceden gönderilen tebligata rağmen evlerini boşaltmayarak çalışmaları engelliyor.

 • 25.04.2023 25 Nis 19:36 Mudanya Belediyesi'nden vatandaşın sofrasına 30 ton patates Mudanya Belediyesi'nden vatandaşın sofrasına 30 ton patates

  Mudanya Belediyesi, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde çiftçiden aldığı 30 ton patatesi Zeytin Dalı birimine kayıtlı ihtiyaç sahibi Mudanyalıların sofralarına ulaştırıyor.

 • 25.04.2023 25 Nis 18:34 Varank: Türkiye'ye layık hizmetleri kazandıracağız Varank: Türkiye'ye layık hizmetleri kazandıracağız

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, açılışta yaptığı konuşmada, AK Parti'nin yol haritalarının belli olduğunu ancak uygulamanın kolay olmadığını belirtti. Varank, Türkiye gemisine önemli bir kaptan lazım olduğunu söyleyerek, 'Bu kaptan kim? Recep Tayyip Erdoğan. İnşallah onun liderliğinde yolumuza devam edeceğiz. Bu ülkeye layık olduğu hizmetleri kazandıracağız' dedi.

 • 25.04.2023 25 Nis 17:52 Mudanya Belediyesi Hanımeli İmece Evi, Kapılarını Açtı Mudanya Belediyesi Hanımeli İmece Evi, Kapılarını Açtı

  Mudanya Belediyesi, el emeği ürünlerin satışına katkı vermek ve kadınların çocuklarıyla birlikte sosyal hayata katılmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Hanımeli İmece Evi’ni kadın dayanışma dernekleri ve köy kooperatiflerine açtı. Hanımeli İmece Evi, her hafta bir kadın derneğini ağırlayarak, el emeği ürünleri tüketiciyle buluşturacak.

 • 25.04.2023 25 Nis 10:02 Mudanya Belediyesi, ihtiyaç sahibi Mudanyalılara çiftçiden aldığı 30 ton patatesi dağıtıyor Mudanya Belediyesi, ihtiyaç sahibi Mudanyalılara çiftçiden aldığı 30 ton patatesi dağıtıyor

  Mudanya Belediyesi, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde çiftçiden aracısız olarak aldığı yaklaşık 30 ton patatesi Zeytin Dalı birimi aracılığıyla ihtiyaç sahibi Mudanyalılara dağıtmaya başladı. Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, tarımsal üretimin sürdürülebilir olması için yerel üreticileri destekleyeceklerini belirtti ve Mudanyalıların sağlıklı gıdaya adil bir şekilde ulaşmaları için yeni projeler üreteceklerini söyledi.

 • 17.04.2023 17 Nis 09:58 Mudanya Belediyesi muhtarları iftarda ağırladı Mudanya Belediyesi muhtarları iftarda ağırladı

  Mudanya Belediyesi Mudanya mahalle muhtarlarını, aileleriyle birlikte iftarda ağırladı.

 • 17.04.2023 17 Nis 09:58 Mudanya Belediyesi, Muhtarları İftarda Ağırladı Mudanya Belediyesi, Muhtarları İftarda Ağırladı

  Mudanya Belediyesi, Mudanya mahalle muhtarlarını, aileleriyle birlikte iftar yemeğinde ağırladı.

 • 08.04.2023 08 Nis 11:41 Bursa'da restorasyon çalışmaları sırasında talihsiz kaza: 2 yaralı Bursa'da restorasyon çalışmaları sırasında talihsiz kaza: 2 yaralı

  Bursa Mudanya Belediyesi tarafından kamulaştırılan ve müze olarak restorasyon edilecek tarihi binada, incelemeye gelen mimar ve görevli personel bulundukları yerden düşerek yaralandı.

 • 08.04.2023 08 Nis 11:41 Bursa'da restorasyon çalışmaları sırasında talihsiz kaza: 2 yaralı Bursa'da restorasyon çalışmaları sırasında talihsiz kaza: 2 yaralı

  Bursa Mudanya Belediyesi tarafından kamulaştırılan ve müze olarak restorasyon edilecek tarihi binada, incelemeye gelen mimar ve görevli personel bulundukları yerden düşerek yaralandı.

 • 30.03.2023 30 Mar 12:58 Mudanya Belediyesi'nden Ramazan Ayında İhtiyaç Sahibi Yurttaşlara Gıda Kolisi Desteği Mudanya Belediyesi'nden Ramazan Ayında İhtiyaç Sahibi Yurttaşlara Gıda Kolisi Desteği

  Mudanya Belediyesi, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtmaya başladı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Sevgiyle ürettiklerimizi, hakça paylaşmaya devam ediyoruz" dedi.

 • 29.03.2023 29 Mar 15:52 Mudanya Belediyesi'nin Projelendirdiği Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi'nin 1. Etap İhalesi Tamamlandı Mudanya Belediyesi'nin Projelendirdiği Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi'nin 1. Etap İhalesi Tamamlandı

  Mudanya Belediyesi tarafından projelendirilen ve inşaat çalışmaları tamamlanan Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi’nin 1. etap ihalesi sonuçlandı.

 • 28.03.2023 28 Mar 10:30 Mudanya Tiyatro Günleri 'Ben Türkan Saylan' ile Tamamlandı Mudanya Tiyatro Günleri 'Ben Türkan Saylan' ile Tamamlandı

  Mudanya Tiyatro Günleri, Levent Üzümcü Tiyatrosu oyuncusu Şenay Gürler’in sahnelediği, Türkan Saylan’ın hayatının anlatıldığı ‘Ben Türkan Saylan’ oyunu ile tamamlandı.

 • 22.03.2023 22 Mar 17:38 Mudanya Belediyesi ramazan ayı öncesinde gıda güvenliği denetimi yaptı Mudanya Belediyesi ramazan ayı öncesinde gıda güvenliği denetimi yaptı

  Bursa'nın Mudanya ilçesinde Belediye Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, ramazan ayı öncesinde ilçede genelinde gıda güvenliği denetimi yaptı.

 • 20.03.2023 20 Mar 12:12 Mudanya Tiyatro Günleri Başlıyor Mudanya Tiyatro Günleri Başlıyor

  Mudanya Belediyesi, Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında 24-27 Mart 2023 tarihlerinde 4 farklı oyunu, tiyatroseverlerle ücretsiz olarak buluşturuyor.

 • 17.03.2023 17 Mar 13:35 Çağrışanlılar, 'Beton Yığınına Hayır' Kampanyası ile Topladıkları İmzaları, Mudanya Belediyesi'ne Teslim Etti Çağrışanlılar, "Beton Yığınına Hayır" Kampanyası ile Topladıkları İmzaları, Mudanya Belediyesi'ne Teslim Etti

  Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlı Çağrışan Mahallesi sakinleri, bölgelerinde yapılmak istenen özel hastaneye karşı "Beton yığınına hayır" sloganıyla başlattıkları kampanya kapsamında topladıkları imzaları, Mudanya Belediyesi'ne teslim etti. Çağrışanlılar, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a konuyla ilgili destekleri için teşekkür ettiler.

 • 09.03.2023 09 Mar 15:51 İlçedeki Depremzedeleri Ziyaret Eden Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz: 'Yüzünüzü Güldürebilmek İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz' İlçedeki Depremzedeleri Ziyaret Eden Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz: "Yüzünüzü Güldürebilmek İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz"

  Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, afet bölgesinden gelerek ilçeye yerleşen depremzedeleri ziyaret etti. Başkan Türkyılmaz, “Dayanışma ağımızı büyütüyor, sevgiyle ürettiğimizi adilce bölüşüyoruz. Bir nebze olsun yüzünüzü güldürebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 • 09.03.2023 09 Mar 09:39 Mudanya'da depremzedeler yararına resim sergisi açıldı Mudanya'da depremzedeler yararına resim sergisi açıldı

  Mudanya Belediyesi Hobi Sanat Atölyeleri kursiyerlerinin "Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla hazırladığı resim sergisinin geliri depremzedelere bağışlanacak.

 • 04.03.2023 04 Mar 18:25 Mudanya'da pazaryeri inşaatından lahit çıktı Mudanya'da pazaryeri inşaatından lahit çıktı

  Mudanya Belediyesi kapalı pazar yeri inşaatının çevre düzenlemesi sırasında ekskavatörün kepçesine takılan taşın altından tarihi lahit çıktı.

 • 04.03.2023 04 Mar 18:25 Mudanya'da pazaryeri inşaatından lahit çıktı Mudanya'da pazaryeri inşaatından lahit çıktı

  Mudanya Belediyesi kapalı pazar yeri inşaatının çevre düzenlemesi sırasında ekskavatörün kepçesine takılan taşın altından tarihi lahit çıktı.

Advertisement