Muratpaşa'da Yaz Kursları Başlıyor - Son Dakika

Muratpaşa'da Yaz Kursları Başlıyor

05.07.2022 10:58
Muratpaşa'da Yaz Kursları Başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği yaz kursları başlıyor. Çocuklar ve gençler için düzenlenen yaz dönemi kursları bu yıl 13 branşta açılacak.

Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği yaz kursları başlıyor. Çocuklar ve gençler için düzenlenen yaz dönemi kursları bu yıl 13 branşta açılacak.

Muratpaşa Belediyesi'nin yaz tatilini sanatla değerlendirmek isteyen 7–17 yaş arasındaki çocuklar ve gençler için düzenlendiği yaz dönemi kursları bu yıl 13 branşta açılacak. Yedi merkezde gerçekleşecek ücretsiz kurslar için kayıtlar bağlama, solfej, ritim, gitar ve heykelde devam ederken eğitimler Kurban Bayramı tatili sonrası başlayacak. Belediyenin kurs programında bu yıl, halk dansları ve modern dans birlikte yer alırken çocuklar ve gençler kökeni Hawaii müziğine dayanan ukuleleyi, Orta Asya'dan Anadolu'ya yüzlerce yıllık tarihe sahip bağlamayı çalmayı bu kurslarda öğrenecek.

Halk oyunları, solfej, keman, piyano, drama, tiyatro Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi'nde, gitar, ukulele, ritim, bağlama Mest Kurs Merkezi'nde, resim Kırcami Hobi ve Sanat Merkezi ve Meltem Cep Sahne'de, seramik Şirinyalı Kurs Merkezi'nde, heykel Aydın Kanza Sanat Merkezi'nde, modern dans ise Çağlayan Kurs Merkezi'nde açılacak.

YORUMLAR
500
Antalya'da kumar operasyonunda 19 kişi yakalandı Antalya'da kumar operasyonunda 19 kişi yakalandı 1 haftada 8 köpek öldü, 2 parkta zehirli tarımsal madde tespit edildi 1 haftada 8 köpek öldü, 2 parkta zehirli tarımsal madde tespit edildi DENİZDE BULUNAN CESEDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU DENİZDE BULUNAN CESEDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Muratpaşa'da Yaz Kursları Başlıyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement