Öğrencilere, Mesleki Tanıtım ve Madde Bağımlılığı Semineri - Son Dakika

Öğrencilere, Mesleki Tanıtım ve Madde Bağımlılığı Semineri

19.10.2015 17:46
Öğrencilere, Mesleki Tanıtım ve Madde Bağımlılığı Semineri

Adıyaman’ın Besni ilçesinde Erdemli Birey Projesi Çerçevesinde Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği tarafından seminer verildi.

Adıyaman'ın Besni ilçesinde Erdemli Birey Projesi Çerçevesinde Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği tarafından seminer verildi.

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Erdemli Birey Projesi çerçevesinde Meslek tanıtımı ile ilgili Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelleri ile Köseceli Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerine Meslek Tanıtımı ve madde bağımlılığı konularında seminer verdi. Seminerde, öğrencilerin oldukça heyecanlı ve programa ilgili oldukları görüldü. Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği bu konuda emeği geçen okul Müdürü Ömer Faruk Okuşlu ve Rehber Öğretmeni Seçil Demir'e teşekkür ettiklerini ifade ettiler - ADIYAMAN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Öğrencilere, Mesleki Tanıtım ve Madde Bağımlılığı Semineri - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement