Prof. Dr. İsmail Tunalı "Modernizm ve Postmodernizm" Konulu Konferans Verdi - Son Dakika

Prof. Dr. İsmail Tunalı "Modernizm ve Postmodernizm" Konulu Konferans Verdi

21.05.2012 16:10
Prof. Dr. İsmail Tunalı "Modernizm ve Postmodernizm" Konulu Konferans Verdi

Güzel Sanatlar Fakültesi'nin davetlisi olarak üniversitemize gelen sanat felsefesi duayenlerinden Prof.Dr.İsmail Tunalı, "Modernizm ve Postmodernizm" konulu bir konferans verdi.

Güzel Sanatlar Fakültesi'nin davetlisi olarak üniversitemize gelen sanat felsefesi duayenlerinden Prof. Dr. İsmail Tunalı, "Modernizm ve Postmodernizm" konulu bir konferans verdi.

Sanat camiasının önde gelen felsefecilerinden olan Prof. Dr. İsmail Tunalı'nın konferansını Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reşat Karcıoğlu, Kemerburgaz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin Özgültekin ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Özbek'in ortaklaşa düzenledi.

Tunalı konferansında, Modernizm ile başlayan bazı sanat faaliyetleri ile postmodernizm sonrası görülen sanatsal akımlar ve etkinlikler arasındaki bağlar, etkileşimler ve farklılıkları anlattı.

Atatürk Üniversitesinin kurucu hocalarından biri olan Prof. Dr. İsmail Tunalı, yıllar sonra görev yaptığı üniversitede konferans vermiş olmanın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Konferans sonrası Güzel sanatlar Fakültesi Dekanı Karcıoğlu, Tunalı'ya teşekkür plaket takdim etti. - ERZURUM

YORUMLAR
500
Bulgaristan'da 'Ana Dili Öğrenme Özgürlüğü' konulu konferans düzenlendi Bulgaristan'da 'Ana Dili Öğrenme Özgürlüğü' konulu konferans düzenlendi Prof. Dr. Yaşar: Kurak geçen kışın ardından orman yangını sayısı ciddi artıyor Prof. Dr. Yaşar: Kurak geçen kışın ardından orman yangını sayısı ciddi artıyor Prof. Dr. Ergül: İzmit Körfezi'ne dökülen kimyasallar anlık tahribat olarak kalmıyor Prof. Dr. Ergül: İzmit Körfezi'ne dökülen kimyasallar anlık tahribat olarak kalmıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Prof. Dr. İsmail Tunalı 'Modernizm ve Postmodernizm' Konulu Konferans Verdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement