Sarıçoban Köyü Derneği'nden Bilginoğlu'na Ziyaret - Son Dakika
Yerel

Sarıçoban Köyü Derneği'nden Bilginoğlu'na Ziyaret

Sarıçoban Köyü Derneği\'nden Bilginoğlu\'na Ziyaret

Elazığ'ın Kovancılar ilçesi Soğanlı köyü Sarıçoban mezrasında içme suyu hattının tamamlanması dolayısı ile köy derneği yönetimi İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu’nu ziyaret ederek plaket takdim etti.

05.05.2014 15:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Elazığ'ın Kovancılar ilçesi Soğanlı köyü Sarıçoban mezrasında içme suyu hattının tamamlanması dolayısı ile köy derneği yönetimi İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu'nu ziyaret ederek plaket takdim etti.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu'nu ziyaret eden Sarıçoban Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi Bilginoğlu'na desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarete Kovancılar İl Genel Meclisi Üyesi Selami Sarıpolat, Sarıçoban Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Çelik, dernek üyeleri Celal Sertkaya ve Müslüm Arslan katıldı. Ziyarette bir değerlendirme yapan Sarıçoban Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Çelik, köylerinin içme suyu sorunun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından yapılarak hizmete açıldığını, bu sebeple köylerine olan desteklerinden dolayı Bilginoğlu'na dernek olarak plaket takdim etmeyi planladıklarını söyledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu ise "Sarıçoban Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan ve üyeleri ile İl Genel Meclisi Üyesi Selami Sarıpolat'a bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Şüphesiz bu tür güzel hizmetler bizlere sağlanan kaynaklar ile gerçekleşmektedir. Kaynakların doğru yerlerde kullanıldığını, insanlarımızın temel ihtiyaçlarını giderdiğini ve amacına ulaşarak insanlarımızın mutluluğuna neden olduğunu görmek bizleri elbette sevindirmektedir. Bu imkanların sağlanması nedeniyle valimize, milletvekillerimize, il genel meclisi başkanı ve üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Tesisimizin köyümüze hayırlı olmasını diliyorum" dedi. - ELAZIĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sarıçoban Köyü Derneği'nden Bilginoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement