Şehir Merkezi Madde Bağımlılarının Mekanı Haline Geliyor - Son Dakika

Şehir Merkezi Madde Bağımlılarının Mekanı Haline Geliyor

17.03.2015 18:09
Şehir Merkezi Madde Bağımlılarının Mekanı Haline Geliyor

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan Kahta Belediyesine ait kullanılmayan binalar madde bağımlılarının meskeni haline geldi.

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde bulunan Kahta Belediyesine ait kullanılmayan binalar madde bağımlılarının meskeni haline geldi.

Atatürk Mahallesinde Kahta Belediyesine ait binalar daha önce Semt pazarı ve köylü garajı olarak kullanmış bir süre sonra ise, dernek ve muhtarların kullanıma tahsis edilmişti. Kullanılmayan binalarını camları kırılarak içeri giren ve içeride eşyaları da kullanılamaz hale getiren madde bağımlıları tarafından adeta bir çöp haline getirildi. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Muhtarlar Derneği Başkanı Sait Çetin Kaya, "Her gün buraları temizliyoruz fakat bu baliciler ve tinerciler her gün gelip burada cirit atıyorlar. Defalarca emniyete gidip söyledik ama bir türkü muvaffak olamadık. Eğer mümkünse gece devriye atan ekibin bir kere buraya uğramasını istiyoruz. Gerçekten yakışık kalmıyor şehrin merkezinde böyle bir durum. Adam burada bali çekiyor, esrar içiyor, her türlü pislik oluyor burada. Yetkililerin bu konuya bir çözüm bulmalarını istiyoruz" dedi. - ADIYAMAN

YORUMLAR
500
Adıyaman'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı Adıyaman'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şehir Merkezi Madde Bağımlılarının Mekanı Haline Geliyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement