Servisçi Esnafından Barışık'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika
Yerel

Servisçi Esnafından Barışık'a Teşekkür Ziyareti

Servisçi Esnafından Barışık\'a Teşekkür Ziyareti

Adana'da yeni kurulan SS Servis İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (EKKK) yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) yönetim kurulu üyesi ve SS Adana Güney Bölgesi EKKK Birliği Başkanı Kazım Barışık'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

01.01.2012 09:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adana'da yeni kurulan SS Servis İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (EKKK) yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) yönetim kurulu üyesi ve SS Adana Güney Bölgesi EKKK Birliği Başkanı Kazım Barışık'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Adana Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası ve Adana EKKK Başkanı Ünsal Perçin ile yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Adana ESOB Eğitim ve Hizmet Binasına gelerek, Barışık'ı makamında ziyaret edip, genel kurullarına katıldığı için teşekkür ettiler.

Perçin, esnaf odası başkanlığı seçimleri, Esnaf Kefalet Kooperatifinin kuruluşu ve ilk genel kurula gösterdiği yakın ilgi ve desteğinden dolayı Barışık'a, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile esnafları adına minnet duyduklarını belirterek, "Bizleri en mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak onurlandırdınız. Size, yönetimim ve esnafım adına bir kez daha teşekkür ediyorum" ifadeleri kullandı.

Barışık da, Perçin ve yönetimini kutlarken, TESK'in yönetim kurulu toplantısına katılmak üzere hafta başında Ankara'ya gittiğini ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun da katıldığı toplantıda, ülke ve esnaf meselelerinin konuşulduğunu anlatarak, şunları kaydetti:

"Anayasa, 'Devlet esnaf ve sanatkarını koruyucu ve kollayıcı tedbirler alır' diyor. Devletimiz de, özellikle kooperatiflerimiz aracılığıyla esnaflarımıza çok uygun kredi imkanları sundu, sunmaya da devam ediyor. Devletin, bu manada esnafa yaptığını, baba evlada yapmaz. Eğer bir yerde adaletli bir yönetim olursa, her iş düzenli yürür. Eğer bugün işçi ve memurun maaşı daha iyi olsa, esnaflarımızın da işleri daha iyi olur. Ülkemiz ekonomisi yükselir.

Eskiden ne vardı- Şöyle 20 yıl geriye baktığımızda bugünü daha iyi anlarız. İnşallah, daha da iyi olacağız, daha da ilerilere gideceğiz. İnanıyorum ki, inançla, çalışmayla, mücadeleyle daha da iyi olacağız."

- ADANA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Servisçi Esnafından Barışık'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • HSK atama kararları yürürlükte! 148 hakim ve savcının görev yeri değişti
  00:25 HSK atama kararları yürürlükte! 148 hakim ve savcının görev yeri değişti

  Adli yargı hakim ve Cumhuriyet Savcısı adaylarının atamaları gerçekleştirildi. Adayların, Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanlığınca atanmasına ilişkin karar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Atama kararına göre 148 hakim ve savcının görev yeri değişti.

 • Ukrayna Hava Kuvvetleri, Rus istihbarat uçağını düşürdü
  00:11 Ukrayna Hava Kuvvetleri, Rus istihbarat uçağını düşürdü

  Ukrayna ordusu, Karadeniz yakınlarındaki Azak Denizi üzerinde uçan Rusya'ya ait A-50 tipi istihbarat uçağını düşürdü. Ukrayna sınır hattında istihbarat topladığı düşünülen uçağın havada vurulduğu ve düştükten sonra infilak ettiği anlara ait görüntüler de ortaya çıktı.

 • Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim
  00:01 Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimler öncesi Sancaktepe'de yaptığı konuşmasında ilk kez Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu tarafından davet edildiğini söyledi. İmamoğlu, "Teşekkür ediyorum kendisine. Pazartesi oraya gideceğim. Şunun için gideceğim o açılışa: O bakanlık, o makamlar; onlar kadar benim. Benim makamım, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, benim kadar onların. Bunu onlara öğretene kadar, bunu her yerde anlatacağım" dedi.

 • Twitch'e erişim engeli getirildi
  23 Şub Twitch'e erişim engeli getirildi

  BTK sayfasında paylaşılan bilgilere göre, popüler canlı yayın platformları arasında yer alan Twitch'e, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü kararıyla erişim engeli getirildi.

 • Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz
  23 Şub Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz

  Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum'un bakanlık döneminde felaket bölgelerindeki hizmetlerinden övgüyle bahsetti. Konuşmasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderme yapan Özdemir, ''Biz felaket zamanı balıkçıya, tatile gitmeyiz'' dedi.

 • Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu
  23 Şub Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu

  Niğde'de kendisinden haber alınamayan 65 yaşındaki F.G. isimli kadın, evinde uyurken bulundu.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor
  23 Şub Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor

  Mali Eylem Görev Gücü (FATF), kara para aklama ve terörizmin finansmanı konusunda belirlediği kriterleri, Türkiye'nin büyük ölçüde karşıladığı sonucuna vardı. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek FATF'ın Türkiye kararını değerlendirerek, ''Ülkemizi gri listeden çıkarmak için teknik çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Haziran ayında yapılacak yerinde denetimle gri listeden çıkma süreci tamamlanmış olacak.'' ifadelerini kullandı.

 • 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak
  23 Şub 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak

  6 yaşında evlendirilme davasında sanık Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel'in hapis cezası ile cezalandırıldıkları kararı istinaf mahkemesi bozdu. 20. Ceza Dairesi Kadir İstekli'nin iki suçtan cezalandırılması gerekirken tek suçtan cezalandırıldığı, anne Fatıma Gümüşel ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in ise anne ve baba olmalarından dolayı cezanın arttırılması gerektiğini belirterek kararın usul ve esas yönünden bozulmasına karar verdi. Sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak.

 • Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi
  23 Şub Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

  Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Ankaragücü maçındaki hareketi nedeniyle tedbirsiz olarak PFDK'ye sevk edildi.


Advertisement