SON DAKİKA CEMİL ÇİÇEK HABERLERİ

Son Dakika Cemil Çiçek Haberleri

 • 06 Eylül 2017 17:58 Eski TBMM Başkanı Çiçek'ten Edremit Belediyesine Ziyaret Eski TBMM Başkanı Çiçek'ten Edremit Belediyesine Ziyaret Yaz tatilini Balıkesir'in Edremit ilçesindeki yazlığında geçiren eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka'yı ziyaret etti.
 • 19 Ağustos 2017 21:42 TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Vefat Etti TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Vefat Etti TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek'in yeğeni Şükrü Çiçek, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
 • 19 Ağustos 2017 19:07 Antalya TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Antalya'da Öldü Antalya TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Antalya'da Öldü Antalya'nın Aksu İlçesi'ndeki Adalet Bakanlığı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde çalışan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Cemil Çiçek'in yeğeni Şükrü Çiçek kalp krizi sonucu öldü.
 • 19 Ağustos 2017 18:54 Dha Yurt;tbmm Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Antalya'da Öldü Dha Yurt;tbmm Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Antalya'da Öldü ANTALYA'nın Aksu İlçesi'ndeki Adalet Bakanlığı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde çalışan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Cemil Çiçek'in yeğeni Şükrü Çiçek kalp krizi sonucu öldü.
 • 19 Ağustos 2017 18:53 TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Antalya'da Öldü TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek'in Yeğeni Antalya'da Öldü ANTALYA'nın Aksu İlçesi'ndeki Adalet Bakanlığı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde çalışan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Cemil Çiçek'in yeğeni Şükrü Çiçek kalp krizi sonucu öldü.
 • 24 Haziran 2017 11:53 Başkan Gökçek, AK Parti'li Siyasetçilere Ankapark'ı Gezdirdi Başkan Gökçek, AK Parti'li Siyasetçilere Ankapark'ı Gezdirdi Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek; eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile bazı AK Parti’li siyasetçilere, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Ankapark’ı gezdirdi.
 • 16 Haziran 2017 21:05 Enis Berberoğlu'nun Tutuklanması CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Herkesi bu yürüyüşe destek vermeye davet ediyoruz.
 • 09 Haziran 2017 17:28 Dünyaca Ünlü Türk Hekimi Prof. Dr. Ege İçin Tören Ege'nin ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, öğrencileri, arkadaşları katıldı
 • 04 Haziran 2017 12:29 Zorluteks'ten Doğa Dostu Üretim Anlayışı Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Zorluteks Genel Müdürü Cemil Çiçek, çevresel ve toplumsal fayda oluşturmadan finansal başarıların bir anlam ifade etmediğine inandıklarını belirterek, "Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sürdürülebilir kalkınmaya katkı sunmak üzere çalışıyoruz
 • 26 Mayıs 2017 15:50 TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek: TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek: "Müslümanlar Aklını Kaybetti, Aklını Birilerine İpotek Verdi" TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek: "Müslümanlar aklını kaybetti, aklını birilerine ipotek verdi" "Kardeşini öldürerek, kan dökerek nasıl cennete gidilebilir?
 • 26 Mayıs 2017 14:28 Eski TBMM Başkanı Çiçek: "Evvela Aklımızı Alıyor, Sonra Cüzdanlarımızı Alıyor, Sonra Himmet, Hizmet... Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, “Eğer İmam-ı Maturidi’yi İslam dünyası iyi anlamış olsaydı 15 Temmuz kepazeliğini ve alçaklığını bu toplum yaşamazdı.
 • 23 Mayıs 2017 11:38 ATO'dan ATO'dan "Çanakkale'den 15 Temmuz'a" Programı Çiçek: "Tarihte cehalet vatandan eder"-Programa katılan eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek de konuşmasında Çanakkale Zaferi'nin önemine işaret ederek, "Çanakkale olmasaydı biz bugün burada bu toplantıyı yapamazdık
 • 03 Nisan 2017 15:51 Türkiyem Çatısı Altında Toplandılar Türkiyem Çatısı Altında Toplandılar Son derece geniş kapsamlı düzenlenen toplantıya, Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer, MHP Mamak İlçe Başkanı Sezer Gencer Satılmış ve Yeni Mamak Platformu Başkanı Şaban Ençetin de katıldı
 • 01 Nisan 2017 15:48 Cemil Çiçek: Cemil Çiçek: "Bu Millet 1908'den Beri Bir Hükümet Modeli Arıyor" Cemil Çiçek: "Bu millet 1908'den beri bir hükümet modeli arıyor" " Yaşananlara bakın, dün açıklanan iddianameye bir bakın.
 • 01 Nisan 2017 14:46 Cemil Çiçek: Cemil Çiçek: "Bu Millet 1908'den Beri Bir Hükümet Modeli Arıyor" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Akıncı Üssü İddianamesi ile ilgili, "Yaşananlara bakın, dün açıklanan iddianameye bir bakın.
 • 01 Nisan 2017 12:01 Cemil Çiçek: Cemil Çiçek: "82 Anayasası ile Yönetilen Devlet Depreme Dayanıklı Değildir" AK Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı Mart ayı Danışma Meclisinde konuşan AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, “1982’de yapılan darbe anayasası ile yönetilen devlet depreme dayanıklı değildir.
 • 27 Mart 2017 18:54 Cemil Çiçek Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle Istikrar Var Cemil Çiçek Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle Istikrar Var Cemil Çiçek Tayyip Erdoğan ve AK Parti sebebiyle istikrar varTBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin Hükümet, devletin motoruysa bu motor yağ yakıyor.
 • 27 Mart 2017 15:57 Cemil Çiçek: Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle İstikrar Var Cemil Çiçek: Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle İstikrar Var TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin "Hükümet, devletin motoruysa bu motor yağ yakıyor.
 • 27 Mart 2017 15:46 Cemil Çiçek: Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle İstikrar Var Cemil Çiçek: Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle İstikrar Var TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin "Hükümet, devletin motoruysa bu motor yağ yakıyor.
 • 27 Mart 2017 15:40 Dha Ankara - Cemil Çiçek: Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle İstikrar Var Dha Ankara - Cemil Çiçek: Tayyip Erdoğan ve AK Parti Sebebiyle İstikrar Var TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin "Hükümet, devletin motoruysa bu motor yağ yakıyor.
 • 25 Mart 2017 10:30 Mogan Gölü'nü Temizleme Çalışmaları Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Mogan Gölü'nün temizleme çalışmalarına ilişkin, "Birkaç defa ihaleye çıkmıştı.
 • 25 Mart 2017 10:26 Mogan Gölü'nde Tekne Turu Mogan Gölü'nde Tekne Turu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, Gölbaşı Başsavcısı Ali Çalık ve Gölbaşı eski belediye başkanlarıyla belediyenin 52’nci kuruluş yıl dönümü kapsamında Mogan Gölü’nde düzenlenen tekne turunda bir...
 • 25 Mart 2017 01:25 Mogan Gölü'nde Temizlik Seferberliği Başlatıldı Mogan Gölü'nde Temizlik Seferberliği Başlatıldı İncelemeleri sırasında Duruay'a eski TBMM Başkanı ve Gölbaşı'nın sakinlerinden Cemil Çiçek ile eski Gölbaşı Belediye Başkanları da eşlik etti
 • 23 Mart 2017 10:17 Mamaklı Taksiciler İstikrardan Yana Mamaklı Taksiciler İstikrardan Yana Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül Mamak’ta hizmet veren taksi duraklarını ziyaret etti.
 • 20 Mart 2017 13:37 Başbakan Yıldırım Eski Bakanlarla Buluştu Başbakan Yıldırım Eski Bakanlarla Buluştu AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın parti genel merkezinde düzenlediği toplantıya, eski TBMM başkanlarından Cemil Çiçek, Bülent Arınç ve Mehmet Ali Şahin, eski başbakan yardımcılarından Beşir Atalay ve Yalçın Akdoğan, eski bakanlar Abdülkadir Aksu, Muammer Güler, Efkan Ala, Sadullah Ergin, Vecdi Gönül, Taner Yıldız, Hüseyin Çelik, Nimet Baş, Zafer Çağlayan, Mustafa Elitaş, Kürşat Tüzmen, Nihat Ergün, Ali Coşkun, Fatma Şahin, Selma Aliye Kavaf, Ayşenur İslam, Volkan Bozkır, Suat Kılıç, Atilla Koç, Erdoğan Bayraktar, Fatma Güldemet Sarı, İdris Güllüce, İmdat Sütlüoğlu, Mustafa Demir, Osman Pepe ve Faruk Nafiz Özak katıldı
 • 18 Mart 2017 10:21 Pursaklar Çanakkale Şehitlerini Andı Pursaklar Çanakkale Şehitlerini Andı Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen Çanakkale Şehitlerini Anma ve Kahramanlık Türküleri programına katılan Eski Meclis Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, “Eğer biz Çanakkale’de varoluş mücadelesini başarıyla tamamlayamasaydık, bugün burada bu toplantıyı gerçekleştiremezdik” dedi.
 • 12 Mart 2017 17:30 Başkentteki Stk'lardan Anayasa Değişikliğine Destek Başkentteki Stk'lardan Anayasa Değişikliğine Destek Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "20'nci yüzyılda ülke olarak bizim üç övündüğümüz temel kazanımımız var. Bu kazanımlar milli mücadele, Cumhuriyet ve demokrasidir.
 • 06 Mart 2017 15:41 İstanbul'da Yaşayan Yozgatlılar Öğrenciler İçin Bir Araya Geldi İstanbul'da Yaşayan Yozgatlılar Öğrenciler İçin Bir Araya Geldi İstanbul Yozgatlılar Federasyonu tarafından organize edilen Yozgat Öğrenci Yurdu ve Kültür Merkezi yardım yemeğine eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Eski Maliye, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Lütfullah Kayalar, Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, Yozgat İl Kültür Müdürü Lütfi İbiş, Yozgatlı yarışmacı Fatih Kılıçarslan, Yozgatlı hayırsever işadamları, dernek ve federasyon üyelerinin yanı sıra çok sayıda İstanbul'da yaşayan Yozgatlı vatandaş katıldı
 • 25 Şubat 2017 16:03 AK Parti'nin Referandum Kampanyası Başlıyor (4) AK Parti'nin Referandum Kampanyası Başlıyor (4) GÜL VE DAVUTOĞLU KATILAMADIReferandum kampanyası açılış programında, TBMM eski Başkanları Bülent Arınç ve Cemil Çiçek protokolde yerini alırken, toplantıya bakanlar, AKP Partili yöneticiler, eski ve yeni milletvekilleri ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen partililer katıldı.
 • 25 Şubat 2017 16:02 Dha Ankara - AK Parti'nin Referandum Kampanyası Başlıyor (4) Dha Ankara - AK Parti'nin Referandum Kampanyası Başlıyor (4) GÜL VE DAVUTOĞLU KATILAMADIReferandum kampanyası açılış programında, TBMM eski Başkanları Bülent Arınç ve Cemil Çiçek protokolde yerini alırken, toplantıya bakanlar, AKP Partili yöneticiler, eski ve yeni milletvekilleri ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen partililer katıldı.
 • 04 Şubat 2017 13:41 AK Parti Ankara İl Başkanlığı'nın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek,referanduma götürülen Anayasa değişikliği paketinin bir rejim değişikliği olmadığını söyledi.
 • 23 Ocak 2017 13:29 İlhan Cavcav'ın Eşi, Cenazeye Uzun Süre Baktı İlhan Cavcav'ın Eşi, Cenazeye Uzun Süre Baktı ÜNLÜ İSİMLER KATILDI Saygı duruşu ve Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan törene, Başbakan Binali Yıldırım, Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Cavcav'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Gençlerbirliği Kulübünün yöneticileri, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat ve teknik heyeti ile A takım ve altyapı futbolcuları, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel, Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut, eski Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, Fenerbahçe Kulübü Futbol Takımı İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, teknik direktörler Ersun Yanal, Rıza Çalımbay, Mesut Bakkal, Samet Aybaba, Ertuğrul Sağlam, İbrahim Üzülmez, Fuat Çapa, İrfan Buz, federasyon başkanları, eski futbolcular ile futbol ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı
 • 23 Ocak 2017 12:04 İlhan Cavcav Son Yolculuğuna Uğurlanıyor İlhan Cavcav Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Saygı duruşu ve Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan törene, Cavcav'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Gençlerbirliği Kulübünün yöneticileri, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat ve teknik heyeti ile A takım ve altyapı futbolcuları, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel, Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut, eski Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, Fenerbahçe Kulübü Futbol Takımı İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, teknik direktörler Ersun Yanal, Rıza Çalımbay, Mesut Bakkal, Samet Aybaba, Ertuğrul Sağlam, İbrahim Üzülmez, Fuat Çapa, İrfan Buz, federasyon başkanları, eski futbolcular ile futbol ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı
 • 16 Ocak 2017 07:49 Eski Vekilin Oğlunun Düğününde Takılan Altınlar Valize Zor Sığdı Eski Vekilin Oğlunun Düğününde Takılan Altınlar Valize Zor Sığdı YENİ VE ESKİ BAKANLAR ORADAYDI Genç çiftin nikâh şahitliklerini Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Adalet Bakanı Oltan Sungurlu, Mehmet Akyürek, Halil Özcan, Mehmet Ali Develi ve Mahmut Kaçar yaptı
 • 10 Aralık 2016 15:14 Cemil Çiçek: 'Geçmişte Yaşadığımız Bir Kısım Sıkıntıları Artık Geride Bırakmak Adına Böyle Bir... Cemil Çiçek: 'Geçmişte Yaşadığımız Bir Kısım Sıkıntıları Artık Geride Bırakmak Adına Böyle Bir... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : AK Parti Ankara İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Ankara milletvekili Cemil Çiçek'in konuşması ANKARA (AA) – AK Parti Ankara milletvekili Cemil Çiçek, AK Parti Ankara İl Başkanlığı, İl Danışma Meclisi Toplantısında, Başkanlık sistemi çalışmalarına ilişkin, "Biz,...
 • 10 Aralık 2016 14:25 AK Parti Ankara İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Ankara İl Danışma Meclisi Toplantısı Eski TBMM Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "Bugün inşallah anayasa değişikliğini, sistem değişikliğini içeren teklif, bir eksiklik, aksilik olmazsa TBMM'ye verilmiş olacak, dolayısıyla biz kişiye ve AK Parti'ye bağlı istikrarı, kurumsal hale getirmeye çalışıyoruz.
 • 05 Aralık 2016 10:45 Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin Yoğun Bakımda Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin Yoğun Bakımda 00'da Ankara, Keçiören'de eski Bakanlar Cemil Çiçek, Abdülkadir Aksu'nun aralarında olduğu bir grupla sohbette buluştuklarını belirten Yavuz Donat, İsmet Sezgin'in yoğun bakıma kaldırıldığı haberini aldıklarını anlattı
 • 13 Ağustos 2016 07:40 Cemil Çiçek: Hepimizin Günahı Var, Bizimki Yüzde 90 Cemil Çiçek: Hepimizin Günahı Var, Bizimki Yüzde 90 Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "FETÖ'nün devlette yapılanmasında belki bizim günahımız yüzde 90 ama unutmayın yüzde 1 de zehirlemek için yeterli" dedi.
 • 10 Ağustos 2016 02:28 Eski TBMM Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili Çiçek Eski TBMM Başkanı AK Parti Ankara Milletvekili Çiçek Eski TBMM Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Ali Babacan, eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Emrullah İşler, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, bazı milletvekilleri ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de "demokrasi nöbetine" katılarak, halkı selamladı
 • 10 Ağustos 2016 00:55 Kızılay Milli İrade Meydanı'nda Kızılay Milli İrade Meydanı'nda "Demokrasi Nöbeti" Sürüyor Eski TBMM Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Ali Babacan, eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Emrullah İşler, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, bazı milletvekilleri ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de "demokrasi nöbetine" katılarak, halkı selamladı
 • 08 Ağustos 2016 14:01 Çorum - Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, Post-modern Bir Zındık Hareketidir Çorum - Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, Post-modern Bir Zındık Hareketidir Ak Partili Çiçek 15 Temmuz, post-modern bir zındık hareketidirTBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 15 Temmuz günü yaşananlar post modern bir zındık harekettir dedi.
 • 07 Ağustos 2016 21:31 Çorum'da Demokrasi ve Şehitler Mitingi Çorum'da Demokrasi ve Şehitler Mitingi Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 15 Temmuz darbe girişiminin zındık hareketi olduğunu belirterek, “15 Temmuz devletimize, milletimize kast eden post modern bir zındık hareketidir.
 • 07 Ağustos 2016 21:18 Çorum'da "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, "15 Temmuz günü Türkiye'ye bu acıyı yaşatanlar, bu kadar insanımızın kanını dökenler, devletimize, milletimize kasteden hareket, postmodern bir zındık hareketedir.
 • 05 Ağustos 2016 17:43 AK Parti Ankara İl Başkanlığı Olağan Milletvekilleri Toplantısı AK Parti Ankara İl Başkanlığı Olağan Milletvekilleri Toplantısı Toplantıya, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, eski Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan, Ali Babacan, Emrullah İşler ve Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam katıldı
 • 02 Ağustos 2016 10:05 Sadef'den Milletvekillerine Geçmiş Olsun Ziyaretleri Sadef'den Milletvekillerine Geçmiş Olsun Ziyaretleri Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, 10 bölge başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, 15 Temmuz gecesi FETÖ'nün darbe girişimi sırasında bombalar nedeniyle hasar gören TBMM'nin bölümlerinde incelemelerde bulunup, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek ile AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı'ya geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu
 • 01 Ağustos 2016 09:32 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Meydanda ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan vatandaşlara, AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu da destek verdi
 • 31 Temmuz 2016 12:24 Eski TBMM Başkanı Çiçek Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, ABD'de bulunan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşısı Fetullah Gülen'in iade edilmeyeceğini belirterek, "Göreceksiniz iade etmeyecekler.
 • 28 Temmuz 2016 06:49 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Eski TBMM Başkanı Çiçek Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Eski TBMM Başkanı Çiçek Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bir devletin ordusu, polisi ve yargısı yoksa o devlet değildir, kabiledir.
 • 28 Temmuz 2016 04:59 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bir devletin ordusu, polisi ve yargısı yoksa o devlet değildir, kabiledir.
 • 26 Temmuz 2016 16:22 Çiçek: ABD Gülen'i ya İade Etmeyecek ya da Başka Bir Ülkeye Gönderecek Çiçek: ABD Gülen'i ya İade Etmeyecek ya da Başka Bir Ülkeye Gönderecek TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Gülen'in iadesine ilişkin, "ABD'nin iade etmeyeceği gibi bir düşüncem var. Karar çıkınca da bu görüşümün nedenini izah ederim." dedi.