Siirt'te Kapalı Yüzme Havuzu Kapatıldı - Son Dakika

Siirt'te Kapalı Yüzme Havuzu Kapatıldı

09.01.2012 15:07
Siirt'te Kapalı Yüzme Havuzu Kapatıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait kapalı yüzme havuzunda çatlaklar oluştuğu gerekçesiyle kapatıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait kapalı yüzme havuzunda çatlaklar oluştuğu gerekçesiyle kapatıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç, Bakanlıktan gönderilen bir teknik heyetin daha önce kapalı yüzme havuzunda incelemelerde bulunduğunu ifade ederek, heyetin incelemeleri sonucunda, havuzda çatlak tespit edildiğini belirtti.

Olgaç, çatlakların tehlikeli olduğu yönünde verilen rapor doğrultusunda, havuzun faaliyetlerine son verildiğini belirterek, "Önümüzdeki günlerde muhtemelen havuzun durumu kesin olarak ortaya konacak. Bunu belirlemek amacıyla bir ihaleye çıkacağız. Bu ihalede güçlendirme durumu ve bunun maliyeti belirlenecek. Bu raporun doğrultusunda bakanlığımız tarafından alınacak bir kararla havuzun durumu netleştirilecek. Havuz kapatılacak veya güçlendirilecek. Bu konuda bakanlığımız kesin kararı verecektir" dedi.

- SİİRT

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Siirt'te kar nedeniyle kapanan grup köy yolları ulaşıma açıldı Siirt'te kar nedeniyle kapanan grup köy yolları ulaşıma açıldı Siirt'te şap hastalığı için ilk etap aşılama çalışmaları tamamlandı Siirt'te şap hastalığı için ilk etap aşılama çalışmaları tamamlandı Siirt'te karda mahsur kalan araç patpat yardımıyla çıkartıldı Siirt'te karda mahsur kalan araç patpat yardımıyla çıkartıldı

Son Dakika Yerel Siirt'te Kapalı Yüzme Havuzu Kapatıldı - Son Dakika


Advertisement