Silopi'de Sgk Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Silopi'de Sgk Haftası Etkinlikleri

15.05.2013 10:34
Silopi'de Sgk Haftası Etkinlikleri

Şırnak'ın Silopi ilçesinde, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısı, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü tarafından etkinlik düzenlendi.

Şırnak'ın Silopi ilçesinde, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısı, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü tarafından etkinlik düzenlendi.

Silopi SGK Merkez Şube Müdürü Alaettin Ökten ve müdür yardımcısı Ramazan Aytu, Habur Mülki İdare amiri Turgay İlhan'ı makamında ziyaret ederek Sosyal Güvenlik Haftası hakkında bilgilendirmede bulundu. SGK'nın faaliyetleri hakkında kısa bilgi veren Ökten, "Amacımız hem işverenimizi hem de çalışanları sosyal güvenlik konusunda bilinçlendirmektir. Bu konuda hafta içerisinde esnaf ziyaretleri, kurum ve okul ziyaretleri gerçekleştireceğiz" dedi.

Habur Mülki İdare Amiri Turgay İlhan Sosyal Güvenlik Haftası'nı kutlayarak ziyaretlerinden dolayı SGK İlçe Müdürü'ne teşekkürlerini ifade etti. - ŞIRNAK

YORUMLAR
500
İşlem için geldiği SGK önünde silahı başına dayadı, korku dolu anlar yaşattı İşlem için geldiği SGK önünde silahı başına dayadı, korku dolu anlar yaşattı Şırnak'ta üreticilere sağlanan fide desteği meyve verdi Şırnak'ta üreticilere sağlanan fide desteği meyve verdi Şırnaklı öğrenciler eğitim kurumlarına masa, sıra, dolap ve sandalye üretiyor Şırnaklı öğrenciler eğitim kurumlarına masa, sıra, dolap ve sandalye üretiyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Silopi'de Sgk Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement