Silopi'de Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Silopi'de Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri

15.05.2013 11:00
Silopi'de Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri

Silopi'de Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla çeşitli ziyaretler gerçekleştirilerek kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi veriliyor.

Silopi'de Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla çeşitli ziyaretler gerçekleştirilerek kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi veriliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Şube Müdürü Alaattin Ökten, beraberinde müdür yardımcısı Ramazan Aytu ile Habur Mülki İdare Amiri Turgay İlhan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette kurumun faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Ökten, amaçlarının hem işvereni hem de çalışanları sosyal güvenlik konusunda bilinçlendirmek olduğunu söyledi.

Ökten, bu kapsamda hafta dolayısıyla esnaf, kurum ve okullara yönelik ziyaretler gerçekleştireceklerini belirtti.

İlhan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurum çalışanlarının Sosyal Güvenlik Haftası'nı kutladı. - ŞIRNAK

YORUMLAR
500
İşlem için geldiği SGK önünde silahı başına dayadı, korku dolu anlar yaşattı İşlem için geldiği SGK önünde silahı başına dayadı, korku dolu anlar yaşattı Şırnak'ta üreticilere sağlanan fide desteği meyve verdi Şırnak'ta üreticilere sağlanan fide desteği meyve verdi Şırnaklı öğrenciler eğitim kurumlarına masa, sıra, dolap ve sandalye üretiyor Şırnaklı öğrenciler eğitim kurumlarına masa, sıra, dolap ve sandalye üretiyor
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Silopi'de Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement